pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ?

Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-04-10, 09:27    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Tak jak w temacie. Co zrobic aby byc bardziej konkurencyjnym na rynku pracy ? Szkolenia, nauka języków, kursy ? Co jest najskuteczniejsze i na co pracodawca zwraca uwage ?
Reklamy
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2013-04-11, 09:59    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Pierwsze co mi przyszlo do glowy aby podnies swoje kwalifikacje to nauka jezykow obcych.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2013-04-15, 09:46    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Kursy, szkolenia, staze, praktyki duzo jest tego Smile Co wybrac wszystko zalezy od pracy o ktora sie chcemy starac. Ostatnio duzo szkolen jest dofinansowana z UE wiec mozna za darmo, albo z doplata odbyc jakies fajne szkolenie.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-04-27, 19:55    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Darmowe szkolenia i kursy mozna tez znalezc w urzedzie pracy.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-05-06, 19:00    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Chyba najlepszym rozwiązaniem jest szukanie szkoleń dofinansowanych z UE. Po pierwsze sa o wiele tansze a po drugie sa pewne i sprawdzone.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-03-10, 10:51    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Mnie też się wydaje, że warto skorzystać ze szkoleń. Sprawdź może właśnie na takie na masażystę czy fizjoterapeutę by Ci się przydały?
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-03-31, 21:41    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Nie zaszkodzi zrobić kurs programowania. Taka umiejętność na pewno zaprocentuje, przecież to jedna z bardziej cenionych umiejętności na rynku. Myśleliście o tym? Jeżeli ktoś ma głowę do takiej branży, to byłoby szkoda nie spróbować.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-04-05, 10:51    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Do rzeczy, które wymieniłeś dorzuciłbym jeszcze doświadczenie (no ale oczywiście o nie trudno, jeśli dopiero ubiegamy się o jakieś stanowisko). Myślę, że dużo własnej inicjatywy w samokształceniu się ogólnie, nawet jeśli nie dotyczy bezpośrednio naszej przyszłej pracy, to jest coś co pracodawcy może się podobać.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-04-30, 16:28    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Duży wybór kursów biznesowych dla firm, znajdziecie tutaj. Oni zatrudniają wysoko wykwalifikowanych trenerów, na ich stronie dostępne są między innymi szkolenia z z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-06-20, 19:31    Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? Odpowiedz z cytatem
Byłam na takich szkoleniach dla urzędników z tej firmy - całkiem ciekawa formuła i naprawdę wiele przydatnych informacji, łączonych z praktyką. To skuteczne i na dłużej pozostaje w pamięci.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm