pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jak poprawić wizerunek firmy na rynku?

Jak poprawić wizerunek firmy na rynku?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-02-27, 17:25    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Jakie znacie sposoby aby poprawić wizerunek firmy na rynku i zwiększyć jej rozpoznawalność?
Reklamy
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-02-28, 02:18    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Może aby zainteresować potencjalnych klientów i zadziwić obecnych można posłużyć się video reklamą. Coś ciekawego, pomysłowego i kreatywnego w jednym opowiadającego niebanalną i krótką historię. Ciekawe realizacje ma studio filmowe http://ubileones.pl/ które przyciąga duże firmy ( portfolio ) a więc może warto rozeznać taki temat.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-02-28, 15:38    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Dobrym pomysłem będzie zaczęcie od stworzenia kompleksowego wizerunku firmy, czyli m.in. doboru odpowiedniego loga, hasła reklamowego, czy przekazu materiałów reklamowych - pozwoli to na zbudowanie świadomości marki i poprawy wizerunku. Tutaj http://370studio.com zajmują się takimi formami promocji.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-03-03, 06:08    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Może warto pomyśleć o otwarciu się na rynki zagraniczne. Można by w tym celu wynająć takie jak tu - biuro tłumaczeń. Zajęli by się przetłumaczeniem całej oferty na inne języki...
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-03-04, 10:21    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim różnorodna reklama: w lokalnej prasie, billboardy, ulotki ale także online - własna strona internetowa, media społecznościowe, reklama Adwords geotargetowana na Twój region.
agrrest





Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 13
Miasto: Kraków

Post2016-03-11, 11:39    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Reklama gdzie się da - byle na poziomie, zaskakująca + media społecznościowe, przede wszystki facebook aktualizowany na bieżąco.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-03-15, 08:52    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Tutaj http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/jak-poprawic-wizerunek-firmy/ masz ciekawy artykuł na temat tego jak poprawić wizerunek firmy. To dokładnie to czego szukasz. Także rzuć okiem.
kamlar





Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 5

Post2016-03-15, 10:12    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
zależy od rodzaju firmy i branży w jakiej działasz, jeżeli jest to budowlanka to ogłoszenie w gazecie i baner jest spoko, jeżeli masz sklep internetowy to takie zabiegi będą bez sensu.
kamlar





Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 5

Post2016-03-15, 10:12    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
zależy od rodzaju firmy i branży w jakiej działasz, jeżeli jest to budowlanka to ogłoszenie w gazecie i baner jest spoko, jeżeli masz sklep internetowy to takie zabiegi będą bez sensu.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-03-19, 11:10    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Według mnie dobrym rozwiązaniem jest content marketing, trzeba zadbać też o sprawną komunikację z klientem. Sprawdźcie sobie https://serwersms.pl system ma przyjazny panel klienta, jest łatwy do zintegrowania z dowolnym urządzeniem, daje dużo możliwości. wiele dużych firm korzysta z tego typu działań. Za pośrednictwem strony można aktywować pakiet testowy.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-07-27, 21:05    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
generalnie warto uczęszczać na imprezy branżowe tzn. różnego rodzaju targi. Najlepszym miejscem w Polsce na coś takiego jest EXPO i targi w Krakowie. Robią bardzo ciekawe eventy np. już w październiku ruszają targi MAINTENANCE czyli targi utrzymania ruchu i optymalizacji produkcji. Pojawianie się na takich imprezach gdzie jest masa ludzi to na pewno dobry sposób na to żeby zwiększyć rozpoznawalność firmy Smile
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-08-20, 17:56    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Dbaj o swoich pracowników, a oni Ci będą robić dobry PR. Mówię poważnie. Może to być tego rodzaju dofinansowanie posiłków http://sodexomotywacja.pl/produkty/karta-lunch-pass/ Jak pójdzie fama, że jesteś dobrym pracodawcą, to i klientów będziesz mieć więcej.
jagodziak





Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 1

Post2016-08-22, 09:59    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z poprzednikami. Zalezy w jakiej branzy działasz. Ale generalnie dobra reklama, widocznośc w mediach jest dobrym rozwiązaniem. Tez tzw " poczta pantoflowa" to dzisiaj najskuteczniejsza reklama. Jesli ktoś poleci twoją firme innej osobie to szybko sie o niej dowiedzą. Oczywiścire to dziaal w obydwie strony. Jesli twoja firma będzie nierzetelna to też na pewno szybko uzyskasz Antyreklame.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-11-25, 09:16    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o marketingu mobilny? Takie działania mają sens? Wysyłka smsów wydaje się ryzykowna, z drugiej strony platformy typu Serwersms są bardzo popularne, nawet wśród dużych firm.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-12-23, 06:15    Jak poprawić wizerunek firmy na rynku? Odpowiedz z cytatem
Ja doradziłem żonie, która pracuje raczej w tzw. usługach żeby postawiła na takie rozwiązania jak porządna wizytówka, karty rabatowe, podarunkowe czy lojalnościowe. Wiem po sobie, że chętniej wracam do firmy, która mi taką kartę wręczy, bo ma się od razu o nich lepszą opinię i nawet płacąc gdzieś w spożywczaku kątem oka widzi się ich logo. Poszperałem w sieci, znalazłem firmę Cardon. Elegancko wszystko załatwiliśmy, wszystkie moje uwagi brali pod uwagę i bardzo fajnie się nam współpracowało. Żonka przed świętami już gdzieś w październiku wszystko miała i mówi, że powoli liczba klientów się zwiększa, że teraz w okresie świątecznym sporo kart prezentowych sprzedała i ma większy ruch. Cel wykonany, o to nam chodziło Smile
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jak poprawić wizerunek firmy na rynku?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm