pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia?

Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2018-01-23, 19:50    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Reklamy
FizzySlimChits
Gość







Post2018-01-23, 19:50    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Doskonale opisany temat. Ciekawi mnie więcej informacji na ten temat. Pozdrawiam autora.
julcia
Gość







Post2018-01-24, 22:24    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Szkoda, że tak mało informacji. Z chęcią wykorzystała bym coś innego, gdy na 'małą drzemkę" nie ma czasu, a kubek kawy nie wystarcza :/
tomaszsz





Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 23

Post2018-02-25, 21:12    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim dobrze się wysypiać w nocy i poświęcić w ciągu dnia trochę czasu na odpoczynek. Nie można pracować po 16 godzin na dobę i oczekiwać że będziemy w dobrej formie. Warto też pić biovital w formie toniku pomaga wzmocnić organizm, uspokaja, uzupełnia niedobory witamin. Od kiedy ja go piję nie zasypiam w pracy przy klawiaturze, lepiej też śpię w nocy mimo, że czasami nawet krócej niż wcześniej.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2018-02-26, 18:17    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Aby wzmocnić organizm, łatwiej i szybciej odpocząć warto wykorzystać inchalator z tej firmy. Zawiera czysty olej CBD. Stawia na nogi w kilka minut http://olejkonopny.pl.tl/
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-02-28, 15:56    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Mnie wzmacnia kawa.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-03-19, 13:10    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Ja myslę, że taka walka ze zmęczeniem, kiedy ono się pojawia jest niestety nieskuteczna. Uważam, że najważniejsze jest zapobieganie tego, by czuć się bardzo zmęczonym. Podstawa to oczywiście odpowiednia ilość snu i wartościowa dieta. Podobno dieta Oxy niweluje zmęczenie. Możecie poczytać o niej na stronie http://dietaabc.pl/zdrowie/dieta-oxy-zasady-etapy-efekty-diety/.
uyponch
Gość







Post2019-10-04, 23:30    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
4serial.com
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2020-09-08, 18:12    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Też czasami mam takie napady zmęczenia, ale to przeważnie jak za krótko śpię w nocy.Ogólnie to polecam kawę, robienie przerw i aktywność fizyczną, chociażby w formie przysiadów. Poczytajcie sobie na temat zdrowia na portalu internetowym http://medyczna-klinika.pl dużo ciekawych informacji i porad.
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2021-03-29, 16:53    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
Można stosować olejek z konopi, to prawda. On bardzo dobrze działa na nasze własne zdrowie i nie tylko. A Pamiętajcie tylko, żeby cbd dla kota https://cannabilove.pl/produkt/olejek-cbd-dla-kota/ nie kupić, bo też są.
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-04-22, 10:27    Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia? Odpowiedz z cytatem
To temat, który jest mi dobrze znany jako mamie niemowlaka Razz Na szczęście dostałam w prezencie matę edukacyjną dla dziecka i zamierzam korzystać z niej w domu, na zewnątrz, by móc choć na chwilę usiąść i na spokojnie wypić kawę Cool Sprawdził się u Was ten produkt?
Strona główna forum » Hydepark » Jak powstrzymać napady zmęczenia w ciągu dnia?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm