pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ?

Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2012-08-28, 20:06    Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ? Odpowiedz z cytatem
hej,
za tydzień czeka mnie bardzo wazna rozmowa rekrutacyjna i zastanawiam sie jak mozna sie przygotowac do takiej rozmowy. Co w ciagu tygodnia mozna poprawic, aby lepiej wypasc - dzieki za rady
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-08-30, 08:53    Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ? Odpowiedz z cytatem
W ciagu tygodnia duzo nie poprawisz Smile Jedyne co mi przychodzi do głowy, to mozesz poczytac o firmie, czym dokladnie sie zajmuje, jaka to branza itp. Powodzenia !!!
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2012-09-01, 21:59    Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ? Odpowiedz z cytatem
Duzo zależy od tego na jakie stanowisku startujesz ? Mi zawsze mowili że wazne zeby na rozmowie byc soba i byc szczerym.
nowy





Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 44

Post2012-09-03, 10:15    Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ? Odpowiedz z cytatem
Podstawa na rozmowie rekrutacyjnej to uśmiech, znajomość firmy, odpowiedni ubiór, wyłączony tel. Mozesz tez przećwiczyć jakies popularne pytania z kumpelm, to doda Ci pewnosci siebie.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2012-09-17, 09:23    Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ? Odpowiedz z cytatem
nowy napisał:
Mozesz tez przećwiczyć jakies popularne pytania z kumpelm, to doda Ci pewnosci siebie.


Rozmowa przed znajomym, to bardzo dobry pomysl - mozna wylapac duzo błędów jakie sie popalenia podczas rozmowy. Najlepiej jakbys nagral taka scenkę i sam zobaczyl jak wyglądasz.
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-09-26, 08:54    Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ? Odpowiedz z cytatem
Jak ktos ma problemy na rozmowach kwalifikacyjnych warto skorzystać z kursów autoprezentacji - podobno sa bardzo skuteczne.
Kasiek





Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 3

Post2012-10-04, 09:26    Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ? Odpowiedz z cytatem
Michal30 napisał:
Duzo zależy od tego na jakie stanowisku startujesz ? Mi zawsze mowili że wazne zeby na rozmowie byc soba i byc szczerym.

Kiedyś mój znajomy po imprezie poszedł na rozmowę rekrutacyjną do chyba salonu Playa. Rozgarnięty za bardzo nie był. Kiedy facet zadał mu pytanie "Dlaczego chciałby Pan u nas pracować?" Ten palnął prosto z mostu, że wcale nie chce tu pracować, ale za coś musi się utrzymać i ma blisko do domu. Facet najpierw był w szoku, a później powiedział że ma te pracę bo jeszcze nikt nie był z nim tak szczery...
Chociaż nie jestem pewna czy warto jego "sposób" stosować wszędzie bo nie wszyscy pracodawcy są "entuzjastami szczerości" Very Happy
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jak przygotować sie na rozmowę rekrutacyjna ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm