pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak reklamować nowo powstałą firmę?

Jak reklamować nowo powstałą firmę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2015-09-01, 21:07    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Według mnie podstawa to odpowiednia identyfikacja wizualna firmy - ciekawy logotyp i materiały reklamowe, poza tym warto być aktywnym w mediach społecznościowych, strona musi być pozycjonowana.
Reklamy
aleksyv91





Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-15, 21:45    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego jaki masz asortyment. Jeżeli jest spory, to warto pomyśleć o jakimś katalogu produktów. Projekt projektem - można to zlecić grafikowi, ale nie wykonasz takiego katalogu po kosztach, bo się rozleci przy kolportażu i tyle z powodzenia reklamy. Dlatego sprawdź tę stronę http://www.polishdruk.pl/drukarnia/katalogi-klejone-oprawa-pur
i poczytaj ofertę tej firmy. Jeżeli skorzystasz z ich usług to będziesz zadowolony. Mówię to w pełni odpowiedzialnie, bo mój ojciec drukował u nich katalogi kilka lat temu i trzymają się jak nowe tak naprawde Wink
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2015-09-15, 23:15    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Warto korzystać zarówno z tradycyjnych form promocji, jak i internetowych.
Klaudia





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 9

Post2015-09-20, 18:15    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Hej chyba najlepszym sposobem reklamy jest promocja. Myślę, że najszybciej dotrzesz wtedy do klienta. Może jakieś ulotki plus gadżety typu długopis lub coś słodkiego. Dodatkowo reklama na bilbordach, w internecie. Możesz tez dodać reklamę w prasie i widach. Powodzenia.
slimch





Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 1

Post2015-09-22, 08:55    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Warto zadbać o optymalizację SEO swojego bloga, czasami proste metody pozwalają na poprawę widoczności w internecie a co za tym idzie wzrost ruchu. Tu ciekawy artyuł na ten temat http://www.vpozycja.pl/blog/6-zasad-jak-tworzyc-bloga-ktory-pomoze-pozycjonowac-strone
monetq





Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-22, 13:36    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Fanpage na FB, konkursy na start. Wszystko zależy czym się zajmuje Twoja firma. Poszukaj różnych artykułów.
Donald100





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 6

Post2015-09-22, 18:49    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Witaj. Firma, w której pracuję ostatnio podpatrzyła taki pomysł gdzieś w Internecie i zamówiła namioty reklamowe, które (dobrze się złożyło) rozstawione były na dniach miasta, które się akurat odbywały. Ale przydadzą się jeszcze nie raz, bo zamierzamy je wykorzystać na corocznych piknikach rodzinnych i koncertach lokalnych. Namioty były wykonane bardzo profesjonalnie, zlecenie dostała ta firma:http://www.mastermarket.com.pl i wywiązała się w stu procentach, także jeśli ktoś zdecyduje się na taką formę reklamy, to może skorzystać z ich doświadczenia.
katojan





Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 7

Post2015-10-14, 18:02    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Zacząć trzeba od stworzenia strony internetowej firmy, bo bez tego ani rusz aby promocja firmy w internecie miała sens. Nowe firmy mogą świetnie odnaleźć się w mediach społecznościowych, tam zainicjują społeczności 'TU jesteśmy", a do tego to doskonała darmowa powierzchnia reklamowa, bo przecież darmowa reklama firmy to postawa dla nowego biznesu. Od tego trzeba zacząć. Dobrze jest jednocześnie prowadzić bloga tematycznego na stronie internetowej firmy, nie tylko dla angażowania odbiorców, ale i dla SEO strony internetowej, aby była widoczna w wyszukiwarce. Wiele korzyści niesie marketing internetowy
pepperparker





Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 5

Post2015-10-16, 19:21    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej zacząć od reklamy w internecie. Na początku możecie sami zająć się taką formą reklamy. Załóżcie fanpage/stronę na facebooku swojej działalności czy firmy. Istotne jest to, żeby posty były często wstawiane. Mało aktywne strony na fb szybko tracą zainteresowanie. Fajne jest wstawianie zdjęć, cennik usług, jakieś rabaty. Klienci lubią taki kontakt, moim zdaniem istotne jest również, żeby sprawnie odpisywać na wiadomości. Zaproście do polubienia swoich znajomych na fb, namówcie ich, żeby przekazali dalej itp.
walter





Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 7

Post2015-10-17, 16:07    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Hej, zgadzam się, że facebook to jedna z lepszych form reklamy. Jednak na początku może być trudno trafić do sporej ilości osób. Myślę, że reklamę w sieci najlepiej zacząć od skontaktowania się z jakąś firmą, która zajmuje się na poważnie reklamą i/lub pozycjonowaniem w sieci. To jest najpewniejszy sposób na to, żeby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Poszukaj, poczytaj o tym w sieci. Ważne, żeby Twoja firma była w sieci aktywna. Musicie mieć przynajmniej własną stronę internetową, strona na fb to również spora zaleta.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2015-11-18, 02:50    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Według mnie warto być obecny w mediach społecznościowych, nie można zapominać też o tradycyjnych formach promocji.

Ostatnio zmieniony przez ron dnia 2015-11-30, 11:13, w całości zmieniany 1 raz
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2015-11-26, 14:28    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o reklamę w internecie, to przede wszystkim należy zacząć od stworzenia strony internetowej i jej wypozycjonowania - tutaj http://www.eyedesign.com.pl zajmują się jednym i drugim. Mając już stronę warto zainwestować w kampanią AdWords i marketing szeptany. Można tez zamieścić ogłoszenia w różnych miejscach w sieci.
Werok





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-31, 12:31    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Czytam te wypowiedzi i wszystko to prawda:-) nawet natknąłem się na firmę, z którą sam miałem do czynienia: Master Market:-) Kupiliśmy od nich namiot przemysłowy (http://www.mastermarket.com.pl/namioty/magazynowe-przemyslowe/) w celach bardziej praktycznych, ale potem kolega podpowiedział mi, żebym na nim umieścił reklamę swojej firmy i jeśli chodzi o rynek lokalny, sprawdziła się ta reklama w 200%Smile ale widzę, że nie tylko ja wpadłem na taki pomysłSmile
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-01-27, 22:28    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
My zaczynaliśmy od reklamy w internecie - pozycjonowanie, media społecznościowe. W celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy - content marketing, marketing szeptany. Ponieważ prowadzimy sklep internetowy zdecydowaliśmy się też na powiadomienia sms przez https://serwersms.pl/ i współpracę z blogerami. Poza tym ogłaszaliśmy się też na portalach, mieliśmy reklamę w prasie.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-01-28, 14:25    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Należy zacząć od stworzenia strony internetowej dla firmy, a następnie zlecenie jej pozycjonowania, oraz ewentualnie także marketingu szeptanego. Na początek warto też zamieścić ogłoszenia (darmowe i płatne) na stworzonych specjalnie w tym celu stronach (jak np. http://www.rzeszowskie.pl ), oraz na tematycznych forach.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak reklamować nowo powstałą firmę?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm