pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Rekomendacje, prognozy » Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie?

Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2011-11-12, 11:26    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Chciałabym zacząć inwestowac na gieldzie, tylko jest maly problem jestem zupelnie zielona w tym temacie. Moze moglby mi ktos podpowiedziec jak zaczac, gdzie moge poznac podstawowe zasady rynku, jak sie do tego zabrac ?
Reklamy
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2011-11-19, 21:32    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Teoria jest wazna, ale i tak praktyka i czucie co sie dzieje na rynku jest wedlug mnie najwazniejsze. Ja bym zalozyl jakies wirtualne konto, albo od razu ruszyl na gielde.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2011-11-20, 00:24    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Od razu ruszyc na gielde Smile Ty chcesz zeby dziewczyna zbankrutowala ?
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-03-11, 14:37    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Moneymaker napisał:
Od razu ruszyc na gielde Smile Ty chcesz zeby dziewczyna zbankrutowala ?


Przecież nie musi od razu sprzedawać domu i kupować za grube banki akcji. Tez jestem zdania ze praktyka i obycie z rynkiem jest mega wazne i to dobry i szybki sposob na nauke.
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-03-15, 20:56    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Waldus napisał:
Moneymaker napisał:
Od razu ruszyc na gielde Smile Ty chcesz zeby dziewczyna zbankrutowala ?


Przecież nie musi od razu sprzedawać domu i kupować za grube banki akcji. Tez jestem zdania ze praktyka i obycie z rynkiem jest mega wazne i to dobry i szybki sposob na nauke.


Zgadzam sie w 100% i dlatego powstały wirtualne giełdy, które uczą podstaw i nie trzeba nic inwestować.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2012-04-08, 19:45    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Bez wiedzy teoretycznej nie polecam od razu ruszać na gielde, bo stracisz tylko kase i ochote na inwestowania. Czytaj blogi, artykuły, zaloz wirtualne konto na jakiejs platformie poznaj przynajmniej podstawy i dopiero zacznij grac na prawdziwe pieniadze.
edila





Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 8

Post2014-10-30, 14:16    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej oczywiście jest zacząć od odpowiedniej edukacji. Bez tego możesz się tylko zrazić. Potem powinnaś zastanowić się nad wyborem brokera. Osobiście mogę Ci polecić Easy Forex, tam możesz zacząć od konta demo i sprawdzić jak Ci się gra, a kiedynabierzesz pewności, możesz wejść z niewielkim kapitałem, nawet 25USD. Powodzenia! Smile
margiethat





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 8

Post2015-07-24, 07:53    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
No ale to co podałeś to niestety nie jest do końca prawdziwe. Głównie to jest za sprawą tego, że nie wszyscy sobie chwalą te kursy. Z tym forexem już na pewno się spotkałem z różnymi opiniami i nie zawsze one były takie prawdziwe. Czasem były lepsze a czasem były gorsze.
margiethat





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 8

Post2015-07-24, 08:01    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Zacząć od razu od głębokiej wody. Nie bawić się w żadne marne inwestowanie w stylu teoria z książki. Od razu przechodzić do inwestowania jakiegoś gruubego. To da na pewno duże zyski i to na pewno bardzo pomoże człowiekowi. Jeśli się w taki sposób nie postąpi to będzie lippa.
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2016-08-01, 13:34    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Inwestowanie na giełdzie należy zacząć od zgromadzenia aktualnej wiedzy na temat wszystkich instrumentów finansowych, którymi można handlować na giełdzie, a szczególnie jakie wiąże się z nimi ryzyko i jakie zyski można osiągnąć. Później należy zdecydować, czy inwestować samodzielnie, czy poprzez fundusz akcji - jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Jeśli zamierzacie inwestować na giełdzie samodzielnie, to musicie założyć rachunek maklerski. Do inwestowanie będą wam potrzebne odpowiednie narzędzia, np. systemy transakcyjne, które ułatwiają podejmowanie decyzji inwestycyjnych - zajrzyjcie na http://debarex.pl jest tam więcej o takich systemach.
adamosik





Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 19

Post2016-08-03, 15:46    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
W inwestowaniu trzeba też ustalić na jakich zasadach będzie się inwestować. Chodzi tutaj np. o czas inwestycji (długoterminowo czy krótkoterminowo), dobór odpowiednich spółek np. pod względem wielkości. Duże czyli te bezpieczniejsze, czy też star - up, bardziej ryzykowne, ale stopa zwrotu może być też o wiele większa. Trzeba znać też ogólne zasady o inwestowaniu. Polecam bloga: http://blog.squaber.com/category/ogolnie-o-investowaniu/
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-08-31, 10:40    Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie? Odpowiedz z cytatem
Trzeba mieć sporą wiedzę i doświadczenie, by inwestować na giełdzie. Może wybierz inwestycje, które wymagają mniejszej wiedzy finansowej? Ja polecam Ci opcje binarne. Sama inwestuję na platformie opcji binarnych Exbino https://exbino.com/pl/ i jestem bardzo zadowolona. Regularna wypłata zysków, bonusy, jeden opiekun konta, spora baza wiedzy dotycząca tego typu inwestycji - rzuć okiem. Ja uważam, że warto.
Strona główna forum » Rekomendacje, prognozy » Jak rozpocząć inwestowanie na giełdzie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm