pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak rozreklamować sklep internetowy?

Jak rozreklamować sklep internetowy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2011-11-03, 13:15    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Niedawno otworzyłem sklep internetowy zajmujący się sprzedażą zabawek dla niemowlakow i przez pierwszy tydzien mialem tylko kilka odwiedzin. Znacie jakies tanie i dobre metody, żeby zwiększyć ruch na stronie.
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2011-11-03, 18:05    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Możesz wykupić na innych, bardziej popularnych stronach banery reklamowe, albo linki sponsorowane. Moglbys tez wystawic swoj towar na allegro, wiąże się to co prawda z prowizją dla serwisu, jednak są duże szanse, że da to lepszy efekt niż gdybyś miał czekać, aż ktoś sam odnajdzie Twoja strone.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2011-11-03, 18:24    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Dobrze jest zainwestować również w ulotki i w tradycyjny sposób roznieść je po złobkach, przeczkolach,placach zabaw itp. Jeśli ulotka będzie odpowiednio zachęcająca na pewno dużo młodych ludzi zajrzy na Twoja strone.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2011-11-04, 10:44    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o firmach, które zajmują sie pozycjonowaniem i reklama w internecie, koszty nie sa az takie duze a efekty na pewno duzo wieksze niz reklamowanie na wlasna reke.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2011-11-05, 12:23    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Jak ktos ma kase to na pewno lepiej jest zlecic takiej firmie cala robote i tylko czekac na efekty. Ja niestety nie mam i musze sam sie bawic ... ma ktos jeszcze jakies pomysly ?
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2011-11-05, 21:41    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Mozesz stworzyc strone firmowa na facebooku, czy też innym portalu społecznościowym i tam wrzucac jakies nowosci, konkursy itp.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2011-12-09, 12:09    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Pomyśl nad panorama firm, za mala kase mozna naprawde dobrze rozreklamować sklep internetowy.
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-11-16, 12:09    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze linki sponsorowane w wyszukiwarkach po drugie pozycjonowanie. Możesz tez promować sklep na odpowiednich ( branżowo) forach. I ostatnia opcją która znam i moge polecic to katalogi.
menedżer_finansowy





Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 3

Post2012-12-11, 14:19    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Marek456 napisał:
Jak ktos ma kase to na pewno lepiej jest zlecic takiej firmie cala robote i tylko czekac na efekty. Ja niestety nie mam i musze sam sie bawic ... ma ktos jeszcze jakies pomysly ?


Wcale nie byłbym pewien czy nie wyjdziesz na tym lepiej. Wg mnie warto pozycjonować samemu poprzez rozbudowę strony, trafnie dobrane słowa kluczowe i ciekawe treści. Promować jak najbardziej można w serwisach społecznościowych.
GoodPoint





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 6

Post2013-06-30, 12:59    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Przy zakładaniu sklepu bardzo ważne jest, aby od razu zacząć zbierać adresy email. Email marketing jest najskuteczniejszym (albo drugim najskuteczniejszym po poycjonowaniu i płatnych linkach) narzędziem promocji dla sklepów internetowych. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na budowaniu lojalności i powtarzalności zakupów.

W Twoim przypadku warto abys pytał czytelników swojego newslettera o datę urodzenia dzieci już na etaoie rejestracji. Dzięki temu będziesz mógł wysyłać ofertę bardziej stargetowaną to znaczy inną dla rodziców dzieci do jednego roku życia, inną dla dzieci w wieku 1-3, itd.

Możesz także wysyłać oferty promocyjne z okazji kolejnych urodziń dzieci Smile
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2013-06-30, 19:31    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
I ludzie naprawdę te maile czytają? Byłem pewny, że od razu uznają to za spam.
GoodPoint





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 6

Post2013-08-13, 19:37    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Email marketing to najskuteczniejsza for,a reklamy w internecie zaraz za pozycjonowaniem i płatnymi linkami. Cała sztuka opiera się na działaniach do własnej, samodzielnie zebranej bazy adresowej. Nie kupionej na Allegro albo zebranej ze stron internetowych. Takie działania są nieefektywne i nie mają sensu.
nowicka12





Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-22, 08:09    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście jak się odpowiednio zajmiemy email marketingiem to efekty są duże i bardzo dobre, poza tym warto zainwestować w wspomniane już pozycjonowanie, bo też daje świetne rezultaty.
Wojciech C.





Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 8

Post2013-12-24, 10:45    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Zrób stronkę na FB i zaproś wszystkich znajomych. Zawsze to jakaś początkowa baza klientów.
No i reklamuj na forach, da Ci to linki i ułatwi później pozycjonowanie, a co za tym idzie przyśpieszy cały proces.
arial


Skoda


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 6

Post2014-03-26, 13:05    Jak rozreklamować sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem
Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie zgłosić się do firmy która kompleksowo zajmuje się marketingiem - również internetowym. Sprawdzą konkurencję, potencjał i przedstawią najkorzystniejsze rozwiązania biorąc pod uwagę budżet.
Na wstępie
SEO
PPC
Mailing
Obecność w social
Fora internetowe
Reklamy
Wpisy na blogach
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak rozreklamować sklep internetowy?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm