pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jak wyśrubować normy?

Jak wyśrubować normy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Siwek





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 11

Post2016-01-31, 14:33    Jak wyśrubować normy? Odpowiedz z cytatem
Witam, moje przedsiębiorstwo działa w tak zwanym przemyśle, sporą część kapitału oraz roboczogodzin zajmują procesy produkcyjne. Niestety wiem, że firma nie działa w pełni wydajnie, można by było zoptymalizować niektóre z czynności, co doprowadziłoby w prosty sposób do minimalizacji kosztów. Niestety sami nie możemy takich luk odnaleźć, przydałby się ktoś z zewnątrz kto chłodnym okiem mógłby ocenić co należy zmienić. Czy ktoś z was zna takie firmy doradcze? Ktoś z was może korzystał z tych usług? Przyniosło to pozytywne rezultaty?
Reklamy
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-02-01, 16:33    Jak wyśrubować normy? Odpowiedz z cytatem
Pytasz o audyt?
katojan





Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 7

Post2016-02-13, 19:47    Jak wyśrubować normy? Odpowiedz z cytatem
"Tak zwany przemysł" to dosyć ogólne określenie. W jakiej konkretnie branży prowadzisz działalność? Być może jest tu ktoś z doświadczeniem w pokrewnej branży i mógłby Ci zasugerować jakieś rozwiązania. Wiadomo, że współpraca z firmą audytową może przynieść jakieś korzyści, ale z drugiej strony nie ma sensu wchodzić w ten temat bez przygotowania. Trzeba posiadać jakąś podstawową wiedzę na temat optymalizacji procesów biznesowych oraz być w stanie sformułować konkretne oczekiwania wobec firmy wykonującej takie audyty.
Klaudia





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 9

Post2016-02-14, 09:37    Jak wyśrubować normy? Odpowiedz z cytatem
dokładnie podaj branże w jakiej pracujesz wtedy na pewno będzie łatwiej Ci pomóc. Przecież pewnie nie jesteś jedyny działający w tej branży i ktoś z własnego doświadczenia może Ci pomóc. Znajomi ostatnio w sklepie mieli audyt i firma zewnętrza miała im pomóc pokazać gdzie jeszcze mogą lepiej pracować.
Mitriusz





Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 6

Post2016-02-15, 14:41    Jak wyśrubować normy? Odpowiedz z cytatem
Aby podnieść poziom jakości i produktywności w firmie koniecznie trzeba zredukować zmienność procesów produkcyjnych. Istnieją firmy doradcze, dla których procesy produkcyjne to chleb powszedni i dokładnie wiedzą jak zoptymalizować produkcję, tak żeby przynosić większe zyski. Ja mogę powiedzieć o firmie e-opex która prowadzi działalność właśnie w zakresie rozwiązywania bieżących problemów, wynikających w trakcie produkcji, jak również do uniknięcia ich w przyszłości. Organizowali oni szkolenie, w którym uczestniczyłem w styczniu.
Bartosz.P





Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 8

Post2016-02-17, 14:12    Jak wyśrubować normy? Odpowiedz z cytatem
Podłącze się do tematu, ponieważ sam pracuję w firmie, w której przydałoby się jakieś dobre szkolenie z optymalizacji procesów produkcyjnych. Będę musiał się przyjrzeć dokładnie firmie, którą polecacie. A może uda się coś znaleźć co by zainteresowało nasz Zarząd i zorganizowalibyśmy jakieś szkolenia dla naszej kadry kierowniczej i zarządzającej. Czy znacie może jeszcze jakieś inne firmy o podobnym zakresie działania?? Bardzo chętnie bym się im też przyjrzał zawsze miałbym inne spojrzenie niż tylko przy jednej firmie.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jak wyśrubować normy?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm