pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
remek





Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 22

Post2014-02-18, 23:59    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Jakie zabezpieczenia Wy stosujecie? Jest coś, co złodziei odstrasza?
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2014-02-20, 16:16    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi sie ze jedynym skutecznym sposobem jest GPS. Jak zlodziej bedzie chcial Ci ukraść samochod to niewazne jakie bedziesz mial zabezpiecznie i tak znajdzie sposob. ( choćby laweta )
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2014-02-22, 09:15    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Prezes napisał:
Wydaje mi sie ze jedynym skutecznym sposobem jest GPS. Jak zlodziej bedzie chcial Ci ukraść samochod to niewazne jakie bedziesz mial zabezpiecznie i tak znajdzie sposob. ( choćby laweta )


Zagłuszacz GPS można kupić juz za 80zł i to ma byc skuteczny sposób Smile
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2014-02-26, 13:46    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Ja trzymam w garażu i "chyba jest bezpieczny.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2014-02-27, 10:16    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze to miec OC z kradzieżą samochodu.
remek





Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 22

Post2014-11-25, 23:14    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
A czytałem wczoraj o tej metodzie DNAi według danych policji to przez ostatnie 10 lat samochodów zabezpieczonych mikrocząsteczkami zniknęło tylko kilka... To coś mówi...
Mikkolaj





Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 2
Miasto: Wrocłw

Post2015-03-20, 14:17    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Prawda jest taka, że jeśli złodziej chce ukraść auto i jest w tym dobry to i tak je ukradnie, choćbyśmy stosowali nie wiadomo jakie zabezpieczenia. GPS jest okej, ale nie chroni samochodu - pozwala przyspieszyć jego poszukiwania - jeśli złodziej jest mistrzem w swoim fachu, to i na to znajdzie sposóbSmile


____________
Cennik parkingu możesz sprawdzić tutaj
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-08-11, 16:38    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Wiadomo, jak mają ukraść to i tak ukradną. Jednak dobry alarm w aucie i jakiś porządny garaż warto mieć. Przeglądałam niedawno blaszaki na auto. Podobają mi się garaże blaszane z http://garazyki.pl/ Mogłabym taki sobie sprawić. Jakby go jeszcze jakoś dodatkowo zabezpieczyć to zawsze już coś, w kierunku chronienia auta przed kradzieżą.
pizzaman





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-23, 22:12    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim trzeba widzieć gdzie się stawia samochód (naturalnie najlepiej w miejscu które obejmują kamery przemysłowe bądź monitoringu miejskiego) ale warto też myśleć o dobrym samochodzie. Ostatnio dość często zdarzają się sytuacje gdy wandale niszczą samochód na przykład przecinając opony czy uszkadzając jakieś inne części samochodu tak że potem potrzebna jest pomoc samochodowa niestety to jest nieuniknione ale warto się ubezpieczyć na takie wypadki, wiedząc jednocześnie gdzie się zgłosić gdy już takie nieszczęście się przydarzy i żeby ta pomoc drogowa nie okazała się jakaś horrendalnie droga
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-01-13, 16:34    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Warto mieć na uwadze, że żadne zabezpieczenia nie uchronią w pełni samochodu, ale niektóre są bardziej skuteczne od innych. Z tego co mi wiadomo, to monitoring GPS daje największą gwarancję na odzyskanie samochodu. To dość popularne rozwiązanie w firmach mających we flocie wiele pojazdów. Dobrymi opiniami cieszy się monitoring GPS Navifleet https://www.navifleet.pl - oprócz podglądu aktualnej pozycji samochodu jest też możliwość sprawdzenia poziomu paliwa, przebiegu i wielu innych odczytów.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2017-02-10, 10:10    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
Chyba garażowanie jest najskuteczniejszym sposobem na złodzieja. Jeśli ma sforsować tylko zamek w aucie lub dwa zamki - w garażu i w aucie, to wybierze pierwszą opcję. A garaż - wcale nie musi być murowany. Można kupić takiego blaszaka jak tutaj http://superblaszaki.pl/ i postawić na kawałku gruntu.
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2017-03-09, 17:12    Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Odpowiedz z cytatem
fakt jak chcą ukraść to ukradną ale warto zawsze taką kradzież utrudnić. Znajomy zakupił lokalizator GPS z firmy Xblitz. Zamontował i czuje się bezpieczniej. Czytałem instrukcję obsługi tego urządzenia i stwierdziłem że ma dużo zastosowań. I do zabezpieczenia samochodu jest dobrą opcją.
Strona główna forum » Motoryzacja » Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm