pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jak zarabiać na fotowoltaice?

Jak zarabiać na fotowoltaice?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2021-02-24, 10:50    Jak zarabiać na fotowoltaice? Odpowiedz z cytatem
Udało mi się zgromadzić listę osób, które są zainteresowane instalacją fotowoltaiczną. Teraz chcę na nich dobrze zarobić, ale jednocześnie zapewnić im porządne rozwiązania. Jak to ogarniacie? Umowa z wieloma firmami czy z jedną? Dajecie klientom wybór oferty jednej firmy czy wielu?
Reklamy
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2021-02-25, 11:48    Jak zarabiać na fotowoltaice? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej mieć umowy z wieloma firmami, ale tego nie robisz tak, że zawierasz ich 50.
Zobacz - https://ecopartner.co/partner Tam masz dostęp do wielu ofert i po prostu możesz dopasować propozycję, biorąc pod uwagę lokalizację klienta, jego budżet, oczekiwania. Moim zdaniem to optymalny model i tak działam. Umowa z jedną firma ogranicza i nie zawsze dasz klientowi coś, co spełnia jego oczekiwania.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2021-03-03, 10:51    Jak zarabiać na fotowoltaice? Odpowiedz z cytatem
Podoba mi się ta koncepcja - chyba w to wejdę. Tzn. jestem po wstępnych rozmowach i wydaje mi się, że ten temat jest w 100 proc. dla mnie. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2021-03-09, 13:48    Jak zarabiać na fotowoltaice? Odpowiedz z cytatem
I co? Wszedłeś w ten temat? Wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie.
Jeśli uda Ci się ogarnąć klientów, to napisz.
Sądzę, że w tym przypadku nie powinniście mieć żadnych problemów.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jak zarabiać na fotowoltaice?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm