pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jaki biznes w małym mieście ?

Jaki biznes w małym mieście ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 10:12    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
W małym mieście średnio się sprzedają właśnie takie domowe obiadki.
Reklamy
agaa2015





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-04, 23:58    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Biznes w małym mieście musi być na prawdę bardzo dobry, żeby się opłacił i nie wiązało się to z nadmiernymi kosztami albo wręcz zadłużaniem się. Trzeba zorientować się jaka jest nisza na rynku i zapotrzebowanie na jaką firmę znajduje się w tak małej miejscowości.


Czy warto zainwestować w mieszkanie na wynajem? Sprawdź na http://ryneknieruchomoscipl.blog.pl/2015/04/21/mieszkanie-na-wynajem-jakie-wiaze-sie-z-nim-ryzyko/. Z pewnością zainteresuje Cię tematyka tego bloga.

Ostatnio zmieniony przez agaa2015 dnia 2015-07-02, 11:20, w całości zmieniany 1 raz
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-05-05, 16:34    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Powinno się wybrać biznes który idzie zawsze i to bez względu na wielkość miejscowości. Ja wybrałem to i zarabiam z każdym miesiącem coraz więcej - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com
Pompka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-06, 16:08    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
No ok ale o jakim biznesie mówisz ? Bo przecież w mniejszym mieście wymiana opon nie będzie miała racji bytu bo skąd by prać klientów na takiej wiosce..Nie rozumiem tego Smile Trzeba uderzyć w coś niszowego w jakiejś takiej 'pipidówce'.. Very Happy Bo inaczej zje konkurencja was.

Interesuje Cię motoryzacja i wszystko co z nią związane? Wejdź na tego bloga http://projektauto.soup.io/post/539537837/Witajcie a dowiesz się o autach znacznie więcej!

Ostatnio zmieniony przez Pompka dnia 2015-07-14, 20:19, w całości zmieniany 1 raz
Lubiekotki





Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-27, 11:15    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
w małym mieście to najczęściej jest tak, że wszyscy chodzą do fryzjerki pani Grażyny, bo każdy ją tu zna, a ona strzyże od lat i nikomu nie przyjdzie do głowy zmienić swoich upodobań, no i wszyscy kupują na ryneczku, więc, naprawdę trzeba dobrze się nagłówkować, żeby rozkręcić w miarę dochodową działalność w takim miejscu Wink
baggda





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-27, 15:08    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Teraz jest ciężko, bo już zapewne marki które otworzyły biznesy w latach 90 dobrze prosperują i nie wygląda na to aby właśnie komuś nowe firmy zabrały klienta. Nie da się tego od tak właśnie zrobić. Trzeba się wyprowadzać i nie otwierać swojej działalności.
maniek





Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-05-31, 18:27    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Musisz się dobrze zastanowić nad tym w czym naprawdę jesteś dobry i nie będziesz się bać brać odpowiedzialności za swoją prace. Kolejnym etapem jest zbadanie rynku w swojej miejscowi i określenie jego zapotrzebowania.
ifonka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-01, 14:09    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Zapotrzebowanie zawsze będzie na usługi i zawsze będzie zapotrzebowanie na gastronomię. Ja polecam otworzyć jakiś lokal z gastronomią, ludzie zawsze będą chcieli jeść i ludzie zawsze pójdą do restauracji. Warto się nad tym zastanowić i warto tutaj czegoś szukać.
oneDolar





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-09, 22:25    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
w małym mieście nie jest łatwo wystartować z nowym biznesem, trzeba zastanowić się na co może być zapotrzebowanie, dobrze przekalkulować koszty i potem spróbować rozkręcić swój biznes, nie mam pewności, czy gastronomia to taki dobry pomysł, teraz tego jest aż za dużo, może bardziej sprawdziłaby się jakaś nieduża firma budowlana?
rapegold





Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 2

Post2015-06-10, 13:52    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Nieźle
piernik





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-10, 15:20    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Firma budowlana ale po co ? Przecież terraz jest tego pełno. Trzeba uderzać w jakieś nowe technologie. Trzeba jedna uderzać w coś innego, można się zastanowić nad jakimś sklepem internetowym. To na pewno będzie dobre rozwiązanie, dla osoby, która się zna dobrze na komputerze.
Wress





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-09, 20:27    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiam się nad małym salonem fotograficznym. Niby aparat każdy ma, ale nadal niewiele osób potrafi go właściwie używać. Poza tym, ładnie zrobione zdjęcia okolicznościowe, w ładnej oprawie, chyba każdy chciałby mieć.
Pistollmi





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-09, 22:28    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Nic na pewno nie tracisz Smile możesz śmiało taką firmę otworzyć. Jeśli u Ciebie na mieście nie ma żadnej konkurencji to śmiało celuj w taki biznes. Ja się zastanawiam nad jakimś sklepem monopolowym lub sklepem spożywczym. U mnie takich małych sklepików jest bardzo mało Wink
majmusik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-22, 16:08    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że jednak patrząc na rynek to dalej sklepy z odzieżą ale dobrą i z atrakcyjnymi cenami to podstawa. Ponieważ ludzie muszą się ubierać i zawsze będą kupować taki towar.
Brafog





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-22, 19:01    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
W małym mieście opłaca się założyć jakieś usługi IT. Na pewno to może przynieść sporo korzyści i na pewno to może dać wiele pożytku. Firmę by się zarejestrowało za granicą i by się ściągało klientów i zza granicy i jeszcze by się ściągało klientów z Polski.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jaki biznes w małym mieście ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm