pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jaki biznes w małym mieście ?

Jaki biznes w małym mieście ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
ameba





Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 8

Post2015-10-12, 13:13    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
może jakaś cukiernia/lodziarnia albo second-hand
Reklamy
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 18:34    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Second-hand to dobry pomysł, pod warunkiem, że będziesz mieć dobrej jakości towar.
Marek80





Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 25

Post2015-11-07, 01:29    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Małe miasto - mały rynek. Lumpeksów, nocnych z wódą i Biedronek jest już pewnie dość. Pomyśl lepiej o sklepie internetowym - wielkość mieściny nie będzie Cię ograniczać a nawet może być plusem - wynajęcie jakiejś powierzchni jest tańsze niż w dużym mieście. I o dotację z PUP chyba łatwiej. A czym handlować? Najlepiej tym, na czym się znasz. A znasz się na czymś? Smile
imiodek





Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 1

Post2016-01-08, 11:17    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Ciekawie moze sie sprawdzic franczyza jakiejs sieciowki. Wazne zeby zrobic wywiad środowiskowy i przekonać się czego brakuje. Jednak z tego co sam zauważyłem w małych miastach najlepiej przędą bary, knajpy, pizzerie.

__________________________

Wejdź tutaj i uzyskaj najświeższe informacje finansowe.
Mikki





Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 6

Post2016-01-13, 17:24    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
a może pomyśl o złomowaniu samochodów. Coś podobnego do http://www.mamauto.pl. Nie mówię że od razu musisz mieć na taką skalę autozłom ale z biegiem czasu to może się rozwinąć. Wiesz auta są w naszym życiu mocno obecne. Wypadki również się zdarzają. Jakieś awarie. Klienci będą potrzebować części zamiennych.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-01-14, 14:52    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Sądzę, że dobrym rozwiązaniem będzie franczyza np. w branży gastronomicznej typu http://makarun.pl/franczyza. Decydując się na takie rozwiązanie dostajemy dostęp do technologii, przepisów, szkoleń marketingowych. Wkład jest niewielki, a dochód mamy stały.
Olek





Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 6

Post2016-01-15, 11:56    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi ci o małe miasto, to zakładam, że skupiasz się tylko na działalności stacjonarnej? Nie myślisz o sklepie internetowym, na przykład? Jeśli to ma być stacjonarna działalność, to musisz zrobić rozeznanie w okolicy, jakiej usługi u was brakuje, żeby skutecznie wypełnić tą lukę, z zyskiem dla siebie. Nie ma sensu zakładać kolejnego salonu fryzjerskiego, jeśli takich już prosperuje w danym mieście 60...Smile I musisz patrzeć też na to, co potrafisz robić...
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-02-16, 15:22    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Ja bym poszła w... gastronomię. Ale w jakąś przyjemną śniadaniarnie ewentualnie połączoną z lunchem popołudniem lub jakimś drineczkiem. Na prawdę takie miejsca zyskują coraz większą popularność, coraz więcej ludzi pracuje z domu więc woli wyjść gdzieś z komputerem i na mieście posiedzieć przy pracy. Jeśli chodzi o wyposażenie to konkretne ma firma https://www.hybryda-gastro.pl, warto sobie sprawdzić ich ofertę.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-03-01, 15:02    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Drineczek po południu to chyba trochę zbyt bardzo rozluźniająco działa.
Dannnyp





Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 8
Miasto: Lublin

Post2016-03-02, 13:51    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Prowadzienie firmy w małym mieście jest trudne, złaszcza dla dobiero co otwartej.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2016-07-17, 17:35    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Gastronomia. Kameralny bar, gdzie nastawiasz się na zadowolenie klientów a $ samo przyjdzie. Szukając wyposażenia zobacz, czym dysponuje ekspozycja agd Gliwice/
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2016-12-30, 15:31    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Ja dzialam w malym miescie. Powiem szczerze, ze jest o tyle latwiej, ze szybko wiesci sie rozchodza jak klienci sa zadowoleni. Branza moze malo popularna bo szyje odziez glownie dziecieca i niemowleca, ale i indywidualne projekty na cos innego sie zdarzaja. Nie jestem nastawiona na ogromne ilosci, raczej na jakosc i nietuzinkowosc. Dzialam tez w sieci i np teraz w okresie swiatecznym bywalam na kiermaszach w okolicy. Mysle nad rozwinieciem troszke swojej dzialalnosci zakup hafciarki - strasznie podobaja mi sie Bernina, potrafia robic doslownie cuda: https://www.youtube.com/watch?v=qSP_K_RR1uMhttps://www.youtube.com/watch?v=Bc8lvk_K7bk I dzieki temu mam nadzieje na wprowadzenie personalizacji do ciuszkow, wiadomo imie i czy napis wyhaftowany bedzie czyms fajnym i troszke innym. Mysle, ze powodzenie firmy w malym miescie to sporo cierpliwosci i spora dawka zaangazowania. Branza jest mniej istotna.
Jagoda





Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 22

Post2017-01-31, 20:30    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
To chyba zależy od miasta. Smile Każde ma inne potrzeby.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2017-02-12, 16:42    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
myślę, że dobrym rozwiązaniem może być gastronomia jeżeli się na nią zdecydujesz polecam sprzęt z hybryda-gastro.pl
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2017-02-28, 22:18    Jaki biznes w małym mieście ? Odpowiedz z cytatem
Marlyyn napisał:
myślę, że dobrym rozwiązaniem może być gastronomia jeżeli się na nią zdecydujesz polecam sprzęt z hybryda-gastro.pl


W gastronomii można skorzystać z danej franczyzy. Można tak wspólnie z http://krajowy.biz/firma,biesiadowopl posiadać własną pizzerię.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Jaki biznes w małym mieście ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm