pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jaki CRM dla małej firmy?

Jaki CRM dla małej firmy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2014-08-29, 11:16    Jaki CRM dla małej firmy? Odpowiedz z cytatem
Hej,

Mam do Was takie pytanie. Czy warto bawić się system CRM i jesli tak to jaki wybrać dla małej firmy? Szukam czegos prostego i latwego w obsłudze, najlepiej po polsku.
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2014-09-04, 10:21    Jaki CRM dla małej firmy? Odpowiedz z cytatem
Wielkość firmy nie jest kluczem do podejmowania decyzji o wyborze systemu CRM. Jeśli chcesz znaleźć dobry system CRM dla swojej firmy, zacznij od zdefiniowania swoich potrzeb.
koder





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 6

Post2015-09-18, 16:17    Jaki CRM dla małej firmy? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli nie mamy sprecyzowanych oczekiwań co do systemu CRM to myślę, że warto sięgnąć po jakieś uniwersalne rozwiązanie, które ma rozbudowane możliwości konfiguracyjne tzw. na początku niektóre opcje mogą być wyłączone, a w razie ewentualnych potrzeb można będzie je bez problemu aktywować. Skoro jest to mała firma to warto też mieć wybór w zakresie tego czy chcemy ten system crm zainstalować na własnym serwerze czy też zadowoli nas instalacja na serwerze firmy wdrożeniowej. W takim wariancie to firma bierze na siebie wszelkie sprawy techniczne.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2015-11-26, 18:53    Jaki CRM dla małej firmy? Odpowiedz z cytatem
Zależy od profilu firmy, bo są różne rozwiązania dla firm z odmiennych branż.
Albin89





Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 1

Post2016-07-16, 12:24    Jaki CRM dla małej firmy? Odpowiedz z cytatem
Zależy od firmy. Nawet jeśli firma jest mała, ale jest 2-3 sprzedawców, lepiej wprowadzić CRM niż katować się arkuszem kalkulacyjnym. Jeśli Cię stać - najlepiej inwestować w dedykowane rozwiązanie, zazwyczaj jednak wybiera się coś gotowego, najlepiej możliwie elastycznego. Zdecydowanie wybierz coś hostowanego z dostępem przez przeglądarkę - ułatwione zarządzanie i obsługa IT. No i oczywiście wybierz coś ze scentralizowaną bazą. Na chipie był ostatnio artykuł o odpowiednio dobranym systemie. Konkretnie ten tekst http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/programy-narzedziowe/2016/05/odpowiedz-na-problemy-z-zarzadzaniem-czyli-jak-crm-dziala-w-praktyce/ Zauważ, jak przestarzały i już nieoptymalny CRM blokował komunikację między pracownikami. Właśnie dlatego pisałem, że CRM jest tak potrzebny, jeśli masz przynajmniej kilku różnych sprzedawców.
wasyl





Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 1

Post2016-08-01, 10:13    Jaki CRM dla małej firmy? Odpowiedz z cytatem
Hej - ja mogę polecić Sugestera (www.sugester.pl). To polska firma, także system jest w całości w języku ojczystym i z polskojęzyczną obsługą/pomocą. Poza tym ceny dostosowane do krajowych możliwości. No i cała masa funkcji jak na niskie koszty.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jaki CRM dla małej firmy?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm