pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Jaki program do pełnej księgowości?

Jaki program do pełnej księgowości?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
kerkatyka





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-07-23, 07:44    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
No właśnie, mam pytanie, jak w temacie:-) Czy znacie jakiś program do pełnej księgowości? Najlepiej, żeby był tani, a skuteczny:-) Potrzebuje waszych opinii, bo zamierzam właśnie taki program zakupić do mojej firmy, a że firma jest nieduża, bo 7-osobowa, to nie chcę przeinwestowaćSmile. Ten program księgowy powinien przede wszystkim zawierać księgę podatkową, ewidencje przychodów, a także program do fakturowania oraz program do kadr i płac– znajdę taki, który udostępnia korzystanie z tych wszystkich opcji:-) Dobrze, żeby był funkcjonalny:-) Dziękuje Smile
Reklamy
Bomba





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-07-24, 09:50    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Taki program na pewno ułatwia prowadzenie księgowości, bo wszystko jest wówczas jasne i przejrzyste, mamy porządek w numeracji faktur i w zasadzie nie ma z niczym problemówSmile Przed zakupem takiego programu warto wypróbować jego darmową wersję w okresie trzydziestodniowym:) Wtedy zobaczycie czy taki program jest na miarę Waszych potrzeb i czy Wam odpowiada, czy tez będziecie szukać czegoś innego:) Zobacz sobie ofertę na tej stronie http://finka.pl/, może coś wybierzesz:-)

Ostatnio zmieniony przez Bomba dnia 2015-07-29, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
OneDollar





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Post2015-07-25, 10:42    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
a księgowość samemu prowadzisz czy może masz jakąś księgową?? Ja osobiście nie muszę się martwić takimi programami. Ale mogę popytać u siebie w firmie tylko, że firma jest na ponad 150 osób rozsianych po całej Polsce w różnych oddziałach.
scrapi





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-27, 22:14    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Nie znam żadnego programu który umożliwiałby aż tak wiele działań. Moje doświadczenie w księgowości do największych nie należy ale niestety nigdy z takim zestawem się nie spotkałam. kadry i płace były zawsze osobno - zresztą tak chyba musi być. A co do pozostałej części to chyba najlepiej podpowiedzą księgowe które na tym pracują co? Przynajmniej sprawdzone porady
Siwek





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 11

Post2015-07-28, 17:02    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Wiesz co najlepiej będzie jak zrobisz w sieci przegląd firm, które zajmują się dystrybucją oraz sprzedażą programów do pełnej księgowości. Kolejna rzecz, na którą powinnaś zwrócić uwagę to czy firma ma dobrze funkcjonującą pomoc techniczną. To jest bardzo ważna sprawa, bo zwłaszcza na początku używania nowego programu mogą być drobne problemy. Pozdrawiam.
kerkatyka





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-07-28, 18:30    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Nie, nie mamy księgowej, tniemy koszty i robimy co w naszej mocy, żeby większość spraw ogarniać samodzielnie:-) Dzięki za podpowiedź z tymi firmami, nie wiedziałam o nich...Sad( Jak to dobrze jednak zapytać na takim forum..Smile A macie może namiary na jakąś pewną firmę, która doradzi mi i sprzeda taki odpowiedni program? Pomoglibyście mi ponownie:-)
smichal





Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 4

Post2015-10-30, 21:56    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
zależy jakie funkcje potrzebujesz
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-01-29, 12:30    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie nie wiem czy nie lepiej po prostu zatrudnić księgową. Może spodobałabym nam się oferta, jaką mają te biura rachunkowe kraków?
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-02-01, 17:07    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Biuro powinno sobie poradzić.
Daga





Dołączył: 16 Cze 2016
Posty: 1

Post2016-06-16, 14:56    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Ja się kompletnie na tym nie znam, dlatego by nie kombinować zdecydowałam się na biuro rachunkowe Tax Care w moim mieście. Biura rachunkowe mają wszytskie niezbędne programy, a i znają się na swojej robocie. Nie wiem czy wszystkie mają taką możliwość, ale w niektórych na pewno można dopasować zakres usług indywidualnie, według potrzeb, a tym samym i koszty. Możliwe, że wyjdzie taniej niz zakup programu. No i się oszczędza sporo czasu gdy nie trzeba się zajmować rachunkowością samemu Smile
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2016-07-08, 12:09    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
A ja faktury załatwiam przez internet. Oszczędność czasu, pieniędzy no i energii. Zobacz sobie np. program bizin, ja sama z niego korzystam.
Marek Kowalski





Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 6

Post2016-07-08, 15:30    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Ja używam "Mała Księgowość"
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2017-01-20, 17:00    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Jest wiele programów do prowadzenia księgowości, moim zdaniem najbardziej funkcjonalne są też do księgowości online jak https://wfirma.pl - prowadzenie księgowości jest tam uproszczone do maksimum, nie trzeba więc niepotrzebnie tracić czasu. Koszty takich narzędzi są znikome, także warto się nimi zainteresować.
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2017-12-22, 15:06    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Jest kilka takich programów, ten od Sage jest chyba najbardziej rozbudowany, właściwie ma wszystko, co niezbędne i wiele innych przydatnych funkcji. Dla biura rachunkowego, czy księgowej będzie idealny. Na http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe można pobrać demo i przetestować.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-12-28, 22:57    Jaki program do pełnej księgowości? Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z https://wfirma.pl/ - w jej ofercie można znaleźć programy umożliwiające prowadzenie samodzielnej księgowości. Ich zaletą jest fakt, że można je przetestować zupełnie za darmo i dopiero później zadecydować o tym, czy chcemy z niego korzystać.
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Jaki program do pełnej księgowości?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm