pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jaki rodzaj reklamy ?

Jaki rodzaj reklamy ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Szybki





Dołączył: 30 Lis 2014
Posty: 5

Post2014-11-30, 02:33    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Każdy sposób dotarcia do klienta będzie dobry .To jest biznes bardziej lokalny więc skupił bym się najpierw na najbliższym rejonie i tu bym kierował reklamę . Taki może kontrowersyjny sposób podsunę ale czasami może być skuteczny ,a chodzi mi dokładnie reklamę w urzędzie stanu cywilnego i kościele ,wiem że to dosyć ciężkie do załatwienia ale powinno być skuteczne.
Reklamy
sewery





Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1

Post2015-04-09, 14:21    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Pewne działania można wykonać samemu jak np. dodanie firmy do katalogów czy prowadzenie facebooka. Wszystko niestety pochłania sporo czasu, trzeba być cały czas aktywnym, dodawać posty, tworzyć treści. Możesz zdecydować się na zakup kampanii w mediach. Polecam usługi Havas Media http://havasmedia.pl/co-robimy/zintegrowana-oferta/ dzięki którym będziesz mieć wszystkie te działania z głowy.

Ostatnio zmieniony przez sewery dnia 2015-04-21, 18:59, w całości zmieniany 2 razy
Euroszek





Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 3
Miasto: Lublin

Post2015-04-13, 09:55    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
banery, gazeta, internet i radio polecam Wink
santamaria





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 7
Miasto: Legnica

Post2015-04-14, 10:59    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Misiek123 napisał:
Witam,

Moja żona otwiera salon z sukniami ślubnymi i nie wie jaki rodzaj reklamy wybrac, mysli o stronie www, reklamie na stronach o tematyce slubnej, banerze na glownej ulicy, reklamie na samochodzie. Co o tym sadzicie i co wedlug was bedzie najlepsze.

Dzieki

Wszystko. Dlaczego ograniczać się tylko do jednej formy reklamy? Strona internetowa to podstawa, ale na niewiele się zda bez dodatkowej reklamy, choćby w lokalnych mediach: prasie czy radiu.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 11:25    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Niemniej do tej pory sporo firm własnej strony nie posiada.
KarolMC





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-25, 16:28    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Stawiałbym tutaj na skuteczne połączenie reklamy tradycyjnej i reklamy w sieci. Dużo zależy od tego, jaki macie nakład finansowy przeznaczony na marketing. Ale zakładając, że każdy chce zaoszczędzić, to polecałbym social media, może prowadzenie bloga, za w miarę rozsądną sumę możecie też zrobić sobie kampanię adwords. Jeśli chodzi o stronę firmową, to koniecznie zadbajcie o jej optymalizację. Dobrze zoptymalizowana stronka przyciągnie więcej klientów Smile Na bogu możecie umieszczać jakieś tematyczne artykły, które przydadzą się młodym parom. To może pomóc ściągnąć ruch na stronę. Blog i każdy wpis też powinieni być zoptymalizowany. Tutaj macie artykuł o tym, jak prawidłowo wszystko zoptymalizować: http://www.ksiegapozycjonera.pl/21-niezawodnych-technik-optymalizacji-bloga-jak-gdzie-i-kiedy/
polcia





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-13, 12:58    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Wszystko co sprawia, że zwracają na ciebie uwagę jest pomocne. Dobrze Lepiej też zainwestować więcej w wizytówki, jeżeli klient jest zadowolony, zawsze może przekazać kontakt do nas swojemu znajomemu jak będzie okazja. Lepiej też zamówić coś bardziej oryginalnego niż biały papier i po prostu nasze dane.
katia81





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-07-19, 19:16    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Wszystkie działania muszą być dobrze zaplanowane. Ogromną rolę odgrywają znaki i symbole, których sami nie stworzymy, a na pewno nie zrobimy tego dobrze, jeśli nie mieliśmy styczności. Ja nie miałem, dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z usług agencji, aby mieć pewność, że klient w 100% zrozumie co chce mu powiedzieć za pomocą reklamy.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2015-09-02, 14:44    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Forma promocji musi być dopasowana do branży oraz grupy docelowej. Jeden rodzaj reklamy to za mało, trzeba opracować całą strategię. Podstawa to ulotki, wizytówki, banery, strona internetowa, profile w mediach społecznościowych. Dobrze sprawdza się także marketing mobilny, czyli wysyłka powiadomień sms/mms na przykład z informacją o promocjach albo statusie zamówienia, jeżeli prowadzimy sklep internetowy. System umożliwiający masową wysyłkę wiadomości można bezpłatnie przetestować na https://serwersms.pl.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2015-10-12, 16:37    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
karik napisał:
Forma promocji musi być dopasowana do branży oraz grupy docelowej. Jeden rodzaj reklamy to za mało, trzeba opracować całą strategię. Podstawa to ulotki, wizytówki, banery, strona internetowa, profile w mediach społecznościowych. Dobrze sprawdza się także marketing mobilny, czyli wysyłka powiadomień sms/mms na przykład z informacją o promocjach albo statusie zamówienia, jeżeli prowadzimy sklep internetowy. System umożliwiający masową wysyłkę wiadomości można bezpłatnie przetestować na https://serwersms.pl.


Rzeczywiście coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z narzędzi do masowej wysyłki sms-ów, moim zdaniem to dobra alternatywa dla mailingu, który trochę się nam już "przejadł".
ameba





Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 8

Post2015-10-14, 10:54    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Zobacz dlaczego warto oraz jak to zrobić Smile Fajny artykuł: http://www.favore.pl/baza-wiedzy/dlaczego-warto-zaistniec-w-sieci,3369,0.html
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2015-12-07, 14:34    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Podstawa to pozycjonowanie i reklama w mediach społecznościowych - tutaj http://www.eyedesign.com.pl/oferta/ mają w ofercie takie formy promocji. Dobrym pomysłem będzie też z pewnością kampania w AdWords.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 04:25    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj coraz trudniej się przebić w pozycjonowaniu.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-01-14, 22:35    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
To zależy jakie frazy Cię interesują, według mnie może pomóc dobry content marketing. Reklama internetowa to podstawa, w dzisiejszych czasach wszystko dzieje się w sieci, ale nie można ograniczać się tylko do jednej formy promocji. Duży potencjał ma marketing mobilny, większość z nas nie rozstaje się przecież ze swoim smartfonem, także narzędzia typu serwersms według mnie są godne uwagi.
Olek





Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 6

Post2016-01-15, 11:51    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Należy postawić na reklamę stacjonarna w pierwszej kolejności. Radio, telewizja, bannery, promocja sprzedaży – reklama bezpośrednia przez przedstawicieli reklamujących produkty i usługi reklamodawcy, gadżety reklamowe, a także reklama telefoniczna – telemarketing Smile Można zastanowić się też nad reklamą papierowe – ulotki, zaproszenia, katalogi:-)
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jaki rodzaj reklamy ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm