pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jaki rodzaj reklamy ?

Jaki rodzaj reklamy ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2011-11-02, 13:29    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Witam,

Moja żona otwiera salon z sukniami ślubnymi i nie wie jaki rodzaj reklamy wybrac, mysli o stronie www, reklamie na stronach o tematyce slubnej, banerze na glownej ulicy, reklamie na samochodzie. Co o tym sadzicie i co wedlug was bedzie najlepsze.

Dzieki
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2011-11-02, 16:39    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Strona www i reklama w internecie, to obecnie podstawa i bez tego ciężko cos osiagnac. Ja bym zastanowil sie jeszcze nad prasa oraz radiem z tego co się orientuje to w lokalnych mediach nie jest to az taka droga sprawa.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2011-11-02, 17:43    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Ja bym pomyślał jeszcze nad nawiązaniem współpracy z innymi firmami z branży - kwiaciarnie, wynajmy samochodów, jubiler itp.

mozna tez pokazac sie na targach slubnych - wystarczy male stoisko i gadżety reklamowe.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2011-11-03, 14:28    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Zonie spodoba sie pomysł z tragami slubnymi Smile Wiecie ile moze mniej moze kosztowac wystawienie małego stoiska ?
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2011-11-06, 16:43    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zalezy od rodzaju i wielkosci stoiska ( ale powinienes sie zamknac w 500zl )
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2011-11-16, 22:17    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
W styczniu odbywają sie targi slubne w lodzi i planuje tam wyslac zonke Smile Mam nadzieje ze to rozleklamuje jej biznes.
bolneo





Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 2

Post2013-05-23, 00:06    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się, że reklama w internecie to podstawa, ale ostatnio też naczytałam się o tym, że jest spore zainteresowanie targami. Zastanawiam się nad takimi stoicki i jakąś przyciągającą uwagę zabudową.
michaska





Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-09, 08:57    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najważniejsze to dobra reklama internetowa i strona www Do tego jakiś banner w dobrze widocznym miejscu w mieście oraz reklama w radiu.
Nani





Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 4

Post2013-11-13, 09:44    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
No i właśnie potem wychodzą takie kwiatki, z których śmieje się cała Polska. Wszystkie działania muszą być dobrze zaplanowane. Ogromną rolę odgrywają znaki i symbole, których sami nie stworzymy, a na pewno nie zrobimy tego dobrze, jeśli nie mieliśmy styczności. Ja nie miałem, dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z usług agencji, aby mieć pewność, że klient w 100% zrozumie co chce mu powiedzieć za pomocą reklamy.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-11-25, 09:29    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Nani napisał:
No i właśnie potem wychodzą takie kwiatki, z których śmieje się cała Polska. Wszystkie działania muszą być dobrze zaplanowane. Ogromną rolę odgrywają znaki i symbole, których sami nie stworzymy, a na pewno nie zrobimy tego dobrze, jeśli nie mieliśmy styczności. Ja nie miałem, dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z usług agencji, aby mieć pewność, że klient w 100% zrozumie co chce mu powiedzieć za pomocą reklamy.



Szkoda że nie napsiales ile kosztuje taka usługa ?
webownia.pl





Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 1

Post2013-12-04, 15:44    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
witam,
zdecydowanie warto reklamować się w internecie, gdyż to umożliwia dotarcie do znacznie szerszego grona odbiorców będących potencjalnymi klientami niż oferują nam to inne formy reklamy. Strona internetowa to podstawa. Tworząc ją i wypełniając treściami należy pamiętać o pozycjonowaniu - tylko trzeba to robić rozsądnie, aby nie zaszkodzić wizerunkowi firmy. Ponadto warto zainteresować się wykorzystaniem mediów społecznościowych w celu rozpowszechnienia firmy - takich jak Facebook czy Pinterest.
Grunt by być aktywnym Smile
herbikm





Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 3

Post2014-05-26, 13:29    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Chyba każdy ma tutaj trochę racji. Trzeba się tylko dobrze zastanowić nad dobraniem dobrego sposobu reklamy do wielkości i branży naszej firmy. Moim zdaniem dobrze wypozycjonowana strona internetowa i obecność na targach może pomóc wam w rozszerzeniu działalności. Dziś jednak rzeczywiście trzeba również zwrócić uwagę na internet i media społecznościowe. Myślę, że macie sporo do przemyślenia, bo sposoby na reklamę są na prawdę różne. W każdym razie pozdrawiam i życzę powodzenia!
ZuzannaZZ





Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 6

Post2014-06-17, 14:21    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Uważam, że dobrym rozwiązaniem będzie zrobienie case study danego przypadku, takie jak miała np. marka Kia Zlecić to firmie, która się tym zajmuje i stworzyć ciekawą kampanię reklamową.
money86





Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 1

Post2014-08-13, 08:31    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Witaj,
ja korzystam i mogę Ci polecić Marketing mobilny polegający na wysyłaniu do potencjalnych klientów SMS-ów z dowolną treścią. Mają darmowy nr ShortCode (który umożliwia odbieranie wiadomości SMS od klientów zainteresowanych zapisaniem się do Twojej bazy kontaktów). Jest to tania usługa, za jednego SMS-a 0,06 zł. Myślę, że się opłaca. Tanio i ekektywnie Smile
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2014-11-10, 12:28    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Marketing mobilny staje się coraz bardziej popularny. O kampaniach sms/mms i zaletach systemu czytałam na necie i myślę, że odpowiednio przemyślana kampania, nie nachalna i skierowana do określonej grupy osób może odnieść sukces. No i faktycznie nie jest to drogie.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jaki rodzaj reklamy ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm