pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Jakie biuro podróży wybrać?

Jakie biuro podróży wybrać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
Krabik





Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-09, 09:13    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że warto poczytać trochę informacji w prasie i internecie na temat biur podroży aby mieć jako takie rozeznanie i następnie podjąć decyzje.
Reklamy
oneDolar





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-09, 23:14    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
dowiedzieć się, czy biuro nie jest zadłużone, popytać po znajomych, co mogliby polecić, w miarę dobre biura podróży to Itaka i Rainbow Tours, czasem małe lokalne biura też świetnie organizują różnego typu wyjazdy, tylko nie promują nachalnie swoich usług i nie każdy o nich wie, warto je więc także sprawdzić
scrapi





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-10, 12:57    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za te biura podróży ale czy jednak te biura podróży są takie fajne czy nie można samemu wszystko to sobie załatwić bez tej papierkologi ? Ktoś już w ten sposób jechał, że tak prywatnie wszystko to załatwiał i to wszystko prywatnie tak zarządzał.
pyccus





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-10, 14:45    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam tui i itakę bo korzysta z nich cala moja rodzina, a nikomu nie przydarzyło sie jeszcze nic przykrego. Warto tez zerkac w promocje, gdyz czesto mozemy natknac sie na spora obnizke ... biura może nie należą do najtańszych ale są pewne
Manymany





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-12, 10:12    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja pod koniec zeszłego roku byłam na wakacjach z tui i muszę przyznać, że oferta, którą mi przedstawili była bardzo atrakcyjna. Jak dotarłam na miejsce (do Turcji, Marmaris) hotel wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Bardzo dobre warunki, komfortowy i zadbany hotel. Byłam bardzo zadowolona
rexon21





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-14, 18:10    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio podróżowałem z ITAKA polecam to biuro podróży w tym roku sobie zamówiłem u nich wyjazd do włoch poleciła mi znajoma tą firmę naprawdę godna polecenie i tego by zaufać tej firmie wszystko jest tak jak oni mówia i maja napisane w ofertach..
bażej776





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-14, 19:42    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja pomimo wszystko preferuję indywidualne wyjazdy. Wycieczki autokarowe są bardzo męczące, a te z przelotem drogie. Do tego jest się zobligowanym programem i innymi uczestnikami wycieczki. Planując swój wyjazd samemu, nie trudno znaleźć okazje cenowe a i zwiedza się to co się chce i w swoim tempie. Oczywiście jeżeli ktoś nie lubi szukania i planowania to biuro podróży jest najlepszym wyjściem.
Matykiuta





Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-15, 14:29    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
tam kolega pisał o biurze itaka bardzo dobre biuro zgodzę się że jest warte polecenia. Raz właściwie zakupiłem w tym biurze wakację w Francji byłem zadowolony ale za dużo mnie wyniosła więc postanowiłem na własną rękę takie wakacje sobie organizować i nie żałuję.
przemo55





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-15, 22:46    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Odwiedziłem kilka biur podróży we Wrocławiu, zanim wybrałem to, które było w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Nie mam nic do ukrycia, a więc także tego, że jestem bardzo wymagającym klientem. Chciałem najwyższy standard hotelu, podróż samolotem i niską cenę Smile)) ale przede wszystkim chodzi mi o to żeby spokojnie odpocząć i wrócić
rzeski





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-16, 08:33    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Aj to nie wiem co Ci tu doradzić. We Wrocławiu nie znam takiego biura lokalnego. Przede wszystkim możesz sobie wybrać takie biuro ale bardziej ogólnopolskie, gdzie placówki są w całym kraju. Tu się może mocno okazać, że przydać Ci się może biuro Itaka. Super oferty i niskie ceny !! Very Happy
wikto29





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-06-17, 08:59    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja szukam biura Podróży godnego polecenia Świdnica/okolica. Duże słyszy się o bankructwach a ostatnie czego chcę to utopić kasę i zmarnować sobie urlop. Jako że do lipca coraz bliżej powoli chcę coś zacząć szukać, ale nie ukrywam że mam obawy .
Bomba





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-17, 15:58    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Na pewno warto szukając biura skupić się na tych, które są znane od wielu lat na rynku i cieszą się dobrą opinią. Ja nigdy nie wybrałbym się na wakacje z mało znanym biurem, za bardzo obawiałbym się ryzyka. Zamiast upragnionego odpoczynku jeszcze jakieś kłopoty.
Lol





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-17, 16:31    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja nie wybieram biura podróży Very Happy bo po co mam wybierać biuro podróży ? Wszystko sam sobie załatwię. Umiem język angielski i język niemiecki to się wszędzie dogadam i wszędzie się właśnie porozumiem. To mi się bardzo podoba i to jest dla mnie bardzo fajne i dobre.
mifi95





Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 4

Post2015-06-24, 14:32    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
W tym roku lecę na wakacje z biurem Itaka, dam znać jak sie sprawili Very Happy
jaroslaw55





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-07, 11:07    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja wole jeździć z biurem podróży ponieważ jestem wygodna i lubie jak za mnie ktoś załatwi wszystkie sprawy związane z wyjazdem zakwaterowaniem i wyżywieniem i za to płacę.Nie ukrywam ze szukam ofert nie drogich bo mnie na inne nie stać.
Strona główna forum » Hydepark » Jakie biuro podróży wybrać?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm