pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Jakie biuro podróży wybrać?

Jakie biuro podróży wybrać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
mowen





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-07, 12:44    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
A jak się ma sprawić biuro podróży Itaka ? Ja się tylko pytam i ja tylko tego nie wiem heheh Przecież to oczywista sprawa, że to biuro jest najlepsze. Zawsze jadę z tego biura i zawsze z tego biura wybieram oferty. Jedynie sprawdzone w Polsce biuro, które jeszcze nie spajtowało.
Reklamy
jkustasik79





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-08, 18:21    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Jakie tam biuro podróży, samemu zorganizować wyjazd. Zawsze wychodzi to taniej o wiele taniej. Teraz to jest takie proste, cała masa storn polskich i zagranicznych na których są promocje. Następnie transport co tak na prawdę i w brew pozorom jest na maxa łatwo sprawdzić, sam nie raz byłem zaskoczony jak sprawdzony rozkład w internecie zgadzał się idealnie z tym na przystanku w jakiejś pipiduwie. Tak, że polecam. Jeśli się nie chce to co innego nie pomogę bo nigdy z biura nie leciałem nie jechałem, kojarzy mi się to głównie z problemami i kłopotami. Ktoś czegoś nie dopilnował i nie ma zameldowania w hotelu. Jak sam zamelduje się to mam tą pewność, że mam gdzie spać.
bystrzak





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-10, 16:43    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Biur podróży jest wiele ja proponuję biuro podróży itaka bardzoo dobre solidne biuro które ma dobre ceny i do tego ubezpieczenie. Jednak wybieram zawsze biuro jak własne wyjazdy bo czuje się wtedy bezpieczniej o niczym mysleć nie muszę i to mi w zupełności wystarczy Wink
Bastii





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-13, 09:29    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
W tamtym roku akurat zamawiałem podróż na itaka byłem zadowolony faktycznie mają duży wybór jeżeli chodiz o wycieczki na dodatek bezpiecnzie i hotele są takie jakie powinny być więc nie narzekałem. Czasem lepiej przeszukać porównywarki gdzie taniuo gdzie bezpieczniej gdzie najlepiej.
Samuela





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-14, 08:56    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Witajcie nie wiem czy ktoś już polecał biuro ITAKA. Bardzo przyjemna i solidna obsługa. Jeżdżę z tym biurem co roku i nie narzekam. Zwiedziłam już Turcję i Kretę. Polecam.
kristiano





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-14, 21:34    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej sprawdzić czy biuro w jakim chcesz wykupić wakacje nie figuruje na liście zadłużonych podmiotów. Jeśli nie ma długów, obawy przed upadkiem są mniejsze. Kiedyś czytałam mądry artykuł na temat kondycji finansowej biur podróży i stamtąd wiem, że godnym zaufania jest np. Rainbow Tours
retror





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-16, 13:21    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Macie może jakieś sprawdzone biura obsługi czy raczej nie? Bo ja teraz się zastanawiam nad wylotem gdzieś za granice i kurcze nie mam pojęcia o dobrych biurach gdzie mogę sobie wycieczkę dobrą zamówić której żałował nie będę. Jeżeli coś maice dajcie znać
Bambukoor





Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-17, 01:19    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja mam taki trick, że szukam oferty w polskim biurze, a następnie identycznej na niemieckim odpowiedniku. Bardzo często okazuje się, że z niemieckiego biura (nawet jeżeli jest to samo) są tańsze wycieczki niż z Polskiego. nie wiem zupełnie dlaczego
ulopez





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-18, 20:45    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja pomimo wszystko preferuję indywidualne wyjazdy. Wycieczki autokarowe są bardzo męczące, a te z przelotem drogie. Do tego jest się zobligowanym programem i innymi uczestnikami wycieczki. Planując swój wyjazd samemu, nie trudno znaleźć okazje cenowe a i zwiedza się to co się chce i w swoim tempie. Oczywiście jeżeli ktoś nie lubi szukania i planowania to biuro podróży jest najlepszym wyjściem.
Samuela





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-20, 16:23    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja wole jeździć z biurem podróży ponieważ jestem wygodna i lubie jak za mnie ktoś załatwi wszystkie sprawy związane z wyjazdem zakwaterowaniem i wyżywieniem i za to płacę.Nie ukrywam ze szukam ofert nie drogich bo mnie na inne nie stać.
tadeusz16





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-21, 14:20    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja lubię biuro podróży ITAKA Smile tu jest najlepiej i tu właśnie bardzo dobrze można jakoś tak no nie wiem dowiedzieć się co tylko się chcę czy dla przykładu jest jakoś tak fajnie i nowocześnie..czy w danym kraju jest znośnie tak bezpiecznie..Te wszystkie informację można tam znaleźć.
bauaganik





Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-21, 20:46    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Żadne polskie! Okazuje się otóż, że niemieckie biura podróży mają znacznie lepsze oferty i moim zdaniem lepiej zorganizować sobie transport do naszego zachodniego sąsiada i korzystać z ich wyjazdów niż od polskich biur podóży, bo tak wyjdzie taniej.
Maszmara





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-23, 18:19    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Masz rację..Polskie trzeba unikać już ich tak wiele poupadało, że lepiej się nimi nie zajmować. Jechać tak jak chcemy i gdzie chcemy. Miejsca szukać już na pewno bezpośrednio w hotelu tak aby się dziwnie nie zaskoczyć, że ktoś zapomniał rzekomo o naszej rezerwacji.
Sijasija





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-25, 12:33    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Wiele jest polskich biur które zostało wykupione przez większe marki one są tylko pośrednikami. Dla biur tych większych. ostatnio zamawiałem bilety w polskim biurze i byłem bardzo zadowolony więc nie narzekam na nasze biura, to że kiedyś bankrutowało to było kiedyś.
wojmir





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-30, 22:15    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja jeszcze z żadnym biurem nie byłam i właśnie się zasnatawiam czy nie trzeba tego zmienić. Od dawna mnie chłopak namawia żebyśmy gdzieś polecieli. jest trochę porządnych biur, alfa star, tui, triada. Coś można wybrać, do tej pory woleliśmy podróżować na własną rękę
Strona główna forum » Hydepark » Jakie biuro podróży wybrać?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm