pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2016-12-03, 14:56    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
Jakie waszym zdaniem meble wybrać do kuchni - gotowe, czy na wymiar?
Reklamy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-12-06, 11:00    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem o ile w większości przypadków lepiej kupić gotowe meble, to w przypadku kuchennych lepiej wybrać takie na wymiar - można je bowiem idealnie dopasować do wnętrza, a w kuchni jest to istotne, zwłaszcza mniejszej, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń. Co prawda można takie meble zamówić przez internet, ale lepiej udać się bezpośrednio do wykonawcy, w Poznaniu mogę polecić meble BlackArt - są niezłej jakości i w rozsądnej cenie, a, że wybór mebli jest spory (tutaj http://www.mebleblackart.pl/meble-kuchenne,57 można je obejrzeć), to każdy powinien znaleźć jakieś odpowiednie dla siebie.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-12-27, 23:24    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego, jaka jest kuchnia i jakie mamy potrzeby. Na pewno trzeba pamiętać o tym, aby meble były jednocześnie stylowe i praktyczne. Jeśli chcielibyście skorzystać z pomocy architekta wnętrz, zobaczcie sobie biuro architektoniczne perfectspace z Warszawy. Oni oferują kompleksowe usługi, wykańczają domu i mieszkania pod klucz.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2017-02-12, 16:13    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
sądzę że meble robione na wymiar to o wiele lepsze rozwiązanie polecam firmę meblox robią wspaniałe kuchnie wysokiej jakości i bardzo funkcjonalne sama mam jedną
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2017-02-14, 22:41    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
Jak kto woli, tu już kwestia własnego wyboru. Takie i takie mogą być fajne, to zależy. Najważniejsze to, żeby odpowiednio dopasować do mebli zlewozmywaki i żeby o tym pamiętać na początku. Je zlew wypatrzyłam na stronie Castoramy https://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/wyposazenie-kuchenne/zlewozmywaki.html i z tymi wymiarami będę szukać mebli.
rozinski





Dołączył: 29 Mar 2016
Posty: 3

Post2017-02-15, 10:14    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
na wymiar! lepiej wykorzystać całą dostępną przestrzeń na cele użytkowe - tym bardziej jak mamy małą kuchnię
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2017-03-25, 12:42    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
Do normalnej kuchni gotowe meble będą jak najbardziej odpowiednie, natomiast do mniejszej lub niewymiarowej lepsze będą meble na wymiar. Co do mebli gotowych, to szafek warto poszukać w klasycznych sklepach meblowych - można je wtedy obejrzeć, sprawdzić jakość wykonania - natomiast pozostałych mebli warto poszukać w sieci, na http://www.edinos.pl widziałem sporo ładnych mebli.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2017-04-09, 01:23    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
Przyznam, że ja mniejszą wagę przywiązywałam do mebli niż do sprzętu agd. Meble kupiliśmy gotowe, natomiast długo rozmyślaliśmy nad piekarnikiem. Bardzo pomógł nam ten przewodnik http://woman-news.pl/kupujemy-piekarnik-elektryczny-przewodnik/ i na jego podstawie wybór padł na piekarniki Samsung. Zdecydowanie był to dobry wybór.
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2017-04-16, 16:56    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
Sprzęt AGD to nie problem, faktycznie i wybór i sklepów dużo, gorzej już z meblami jak ktoś ma nietypową kuchnię, ja zamawiałam meble kuchenne pruszków i zrobili mi takie jakie chciałam, na wymiar i w końcu mam taką kuchnię jaką chciałam.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2017-04-27, 01:56    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
W http://mebest.pl mają stylowe i wytrzymałe meble, także warto sobie przejrzeć ich asortyment. Ja odzwyczajam się od robienia zakupów w sieciówkach, bo po roku niestety meble nadają się tylko do wyrzucenia. Jak jesteście z okolic Poznania, to warto odwiedzić Mebest.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2017-06-04, 00:33    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem meble na wymiar to lepsze rozwiązanie, tym bardziej jak kuchnia jest niewielka. Zobaczcie sobie stronę aranżacja wnętrz blog tam znajdziecie porady na temat urządzania wnętrz, może komuś z Was się przydadzą. Sądzę, że w niektórych przypadkach pomoc architekta jest wskazana.
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2017-06-28, 13:59    Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar? Odpowiedz z cytatem
maciejj862 napisał:
Jakie waszym zdaniem meble wybrać do kuchni - gotowe, czy na wymiar?


To zależy od wielkości kuchni i możliwości finansowych. Meble na wymiar są ogólnie lepsze, ale i droższe, jednak jeśli kuchnia jest niewielka, to warto dopłacić i wybrać takie na wymiar - w odróżnieniu od gotowych można je idealnie dopasować do każdego wnętrza. Takich mebli oczywiście nie powinno się zamawiać w sieci, tylko w stacjonarnych sklepach meblowych - w Poznaniu można takie zamówić w Kuchnie Blackart Poznań, są naprawdę porządne i bardzo ładne.
Strona główna forum » Hydepark » Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm