pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jakiego języka warto się uczyć ?

Jakiego języka warto się uczyć ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-02-23, 11:45    Jakiego języka warto się uczyć ? Odpowiedz z cytatem
Francuski niedługo będzie już chyba używany tylko w koloniach. Bo w samej Francji - Francuzów już coraz mniej...
Reklamy
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2016-03-14, 10:13    Jakiego języka warto się uczyć ? Odpowiedz z cytatem
w ogolę to fajnie jest umieć języki, potem tez jest fajna praca. Znajoma po jakiś językowych studiach porobiła rożne kursy,a potem znalazła prace w http://www.amar-translations.pl/
justys7





Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 2

Post2016-04-14, 20:48    Jakiego języka warto się uczyć ? Odpowiedz z cytatem
według mnie angielski, niemiecki i chiński;)
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-08-22, 07:18    Jakiego języka warto się uczyć ? Odpowiedz z cytatem
ja studiuję na Lingwistycznej Szkole Wyższej i myślę że znajdę fajną pracę po tej uczelni
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-09-30, 19:43    Jakiego języka warto się uczyć ? Odpowiedz z cytatem
Język Chiński będzie potrzebny w biznesie Smile
duke





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 46

Post2021-02-20, 23:22    Jakiego języka warto się uczyć ? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to nigdy nie jest za późno na naukę. W życiu najważniejsze jest stawiać sobie nowe cele, a jednym z nich może być zdobycie wykształcenia. Rynek pracy zmienia się bardzo dynamicznie przez ostatnie kilka lat. Jedną z najbardziej pożądanych umiejętności jest znajomość języków obcych. Jest to szczególnei ważna dla osób mających ambicje do pracy w międzynarodowym środowisku. To nie tylko okazja do zarabiania godnych pieniędzy, a także możliwość nawiązywania nowych znajomości. W takim razie jak zacząć? Można przykładowo zdecydować się na takie kierunki jak angielski w biznesie kraków oferowany na WSE - https://wse.krakow.pl/studia-i-stopnia/lingwistyka-dla-biznesu/j-angielski-w-biznesie/ W programie mamy mnóstwo praktycznych zajęć co jest bardzo ważne. Zdobycie doświadczenia w ten sposób będzie rzutowało na naszą pewność siebie w przyszłości. A to pozwoli o wiele łatwiej zdobyć wymarzoną pracę.
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2023-12-17, 17:58    Jakiego języka warto się uczyć ? Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, myślę że warto również zainteresować się w wolnej chwili filmikami z tego kanału https://youtu.be/R0IHUgOtnUg?si=jOVjZy-wZhzgJa4X ponieważ jest tam sporo przydatnych treści związanych z różnicami między konkretnymi czasami. Ja zwykle mam problem ze Future Simple vs. Present Continuous i mam nadzieję, że po obejrzeniu ich treści, będę w stanie to w końcu zrozumieć
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jakiego języka warto się uczyć ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm