pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy?

Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2017-04-23, 15:39    Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy? Odpowiedz z cytatem
Reklamy
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-05-18, 05:08    Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy? Odpowiedz z cytatem
Ja ufam znanym markom i kupuje w poleconych mi sklepach. Nie tak dawno kupiłem obrączki z tej oferty https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne
w sklepie Karkosik, który poleciła mi moja kuzynka. Obrączki nie były drogie, a ją przepięknie wykonane i nie wiem czy miałbym szanse kupić obrączki tej jakości w tej cenie w sklepie stacjonarnym
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2018-07-14, 13:53    Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio bardzo lubię zakupy w sieci. To szybkie i wygodne rozwiązanie. Dzisiaj w Internecie można znaleźć praktycznie wszystko. Ja ostatnio przeglądałam chociażby pościele dla niemowląt . Mają spory wybór i rozsądne ceny. Akurat te pościele dla niemowląt wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, które w 100 procentach są bezpieczne dla malucha. Poza tym idealnie sprawdzą się w przypadku alergików. Takie pościele dla niemowląt to także świetny pomysł na prezent z okazji chrzcin czy narodzin malucha.
Jagoda





Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 22

Post2018-07-16, 09:02    Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy? Odpowiedz z cytatem
Nie przywiązuję do tego wielkiej wagi. Ale staram się brać te sprawdzone.
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2018-09-23, 17:41    Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy? Odpowiedz z cytatem
Bardzo długo szukałam odpowiedniej marki i firmy robiącej kosmetyki dla mężczyzn i kosmetyków do brody. Chciałam kupić prezent mojemu chłopakowi i udało się, wybrałam kosmetyki od Captain Fawcett https://dlagentlemana.pl/Captain-Fawcett/ zerknijcie.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-09-24, 15:27    Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy? Odpowiedz z cytatem
Ja nie zwracam uwagi na marki. Jak już to tylko odziezowe.
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2018-09-30, 21:47    Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy? Odpowiedz z cytatem
Odkąd popularne stały się tzw. marki własne, to już jakość jest ważniejsza od marki. Mleko jest od tego samego producenta, tylko w dwóch różnych kartonach i cena jest inna.
Strona główna forum » Hydepark » Jakim markom ufamy i gdzie najchętniej robimy zakupy?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm