pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Kantor internetowy ?

Kantor internetowy ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
stufflikethat





Dołączył: 13 Paź 2014
Posty: 4

Post2014-11-30, 01:18    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
pytałam już kiedyś na tym forum czy to bezpieczne i wszyscy zapewniali mnie że tak i rzeczywiście przy wymianie problemów nie było, skorzystałam z rady i wybrałam duży sprawdzony kantor przez porównywarkę strefawalut
Reklamy
cristof





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 1

Post2014-12-17, 12:21    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Wymiana waluty przez internet jest bardzo bezpieczna ale tylko biorąc pod uwagę zaufany kantor internetowy. Dlatego polecam tylko wypróbowane kantory bo inaczej można się nieźle sparzyć. Ja sam korzystam z tego kantoru internetowego: www.kantor.pl I mogę potwierdzić, że transfer pieniędzy jest bardzo szybki, a najważniejsze- owy kantor jest bezpieczny.
Szybki





Dołączył: 30 Lis 2014
Posty: 5

Post2014-12-17, 22:55    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Ja tam cały czas preferuje stacjonarne kantory .I tak już za duża jest inwigilacja nad nami komputer, karty kredytowe,telefon cały czas można nas sprawdzać a że waluty są mi potrzebne tylko na urlopy to się wtedy mogę i pozbyć kontroli bo komórkę też wyłączam .
stufflikethat





Dołączył: 13 Paź 2014
Posty: 4

Post2014-12-21, 23:35    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
w sumie tak, dla tych co wymieniają tylko raz do roku i nie są przekonani do techniki lepsze są stacjonarne - jednak są tacy, którzy musza wymieniać walutę częściej i tu juz na pewno opłacają się lepiej internetowe - oszczędność czasu i pieniędzy a do tego w sumie wszystkie te duże są do siebie podobne
gbiesiadacz





Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-23, 11:44    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Chyba tak..Chociaż ja i tak zawsze wymieniałem sobie kasę w tych stacjonarnych kantorach. Nie wiem jak to wyglądaa online? Może mi ktoś tak jakoś łopataologicznie wytłumaczyć hee Bo chciałbym się dowiedzieć czy do takich wymian trzeba mieć po prostu jakieś takie konto walutowe czy zdecydowanie nie trzeba tego mieć...?: >


Zajrzyj na mój blog!http://www.domwogrodzie.e-blogi.pl/komentarze,211403.html Dowiesz się jak pieknie mozna urządzic swój ogród!

Ostatnio zmieniony przez gbiesiadacz dnia 2015-06-21, 12:56, w całości zmieniany 1 raz
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-05-21, 10:57    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
to proste: rejetrujesz się w kantorze https://liderwalut.pl/rejestracja uzupełniasz tam potrzebne dane, także o koncie bankowym, robisz transakcje - co i na jaką walutę chcesz wymienić, i w sumie tyle. trwa to kilkanaście minut i kasę masz już u siebie.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-01, 08:41    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Ja też preferuje osobisty odbiór pieniędzy, ale wymieniam walutę przez Internet. Nie wiem czy wiecie, ale są kantory internetowe, w których możecie sobie wymienić pieniądze przez Internet, a odebrać je poprzez przelew na swoje konto lub osobiście w oddziałach tych kantorów. Takim kantorem jest np Rkantor, którego oddziały w Poznaniu znajdują się na tej stronie https://www.rkantor.com/oddzialy-kantoru/wielkopolskie/poznan/ . Świetna opcja dla osób, które potrzebują gotówki, bo nie będą musiały dodatkowo jechać do bankomatu lub do banku.
Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Kantor internetowy ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm