pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Kantor internetowy ?

Kantor internetowy ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-08-08, 18:18    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Co myślicie o kantorach internetowych. Jak w porównaniu do zwykłych kantorów wyglądają tam kursy ? Czy taka forma wymiany waluty jest bezpieczna, korzystacie w ogole z takich kantorów ?
Reklamy
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-08-10, 08:47    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Kiedys korzystalem, ale wkurzalo mnie czekanie na pieniadze ( az przyjdzie przelew ) i teraz nawet jak mi dają gorszy kurs wole isc do zwyklego kantora i miec kase od razu.
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-08-13, 19:26    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Ja korzystam czasami z takich kantorow i jeszcze nie miałem żadnych problemow. Kursy zazwyczaj sa lepsze niz w normalnych kantorach, tylko trzeba czekac jeden/ dwa dni na przelew, ale dla mnie to żaden problem. Polecam Smile
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-09-12, 09:39    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Radze dokładnie czytać regulaminy kantorów internetowych ze względu na ukryte koszty. Niestety dotyczy to większości firm w internecie.
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2012-09-29, 18:10    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Byku napisał:
Radze dokładnie czytać regulaminy kantorów internetowych ze względu na ukryte koszty. Niestety dotyczy to większości firm w internecie.


Szkoda ze wczesniej nie przeczytalem tego tamatu ... ostatnio wymienialem euro w kantorze internetowym i mi naliczyli jakieś dziwne oplaty Sad
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2012-10-01, 19:22    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Moglibyście polecic jakas dobra i sprawdzona stronke z kantorem internetowym ? tyle tego na necie ze ciezko sie na cos zdecydowac.
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2012-10-04, 13:06    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Ja korzystalam przez pewien czas z kantorow internetowych i moge smialo polecic ta forme wymiany walut.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-11-11, 15:14    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Radze Wam przeanalizować wszystkie opłaty i prowizje zwiazane z wymiana walut w kantorze internetowym, bo czesto koszty wymiany + koszty przelewow sa duzo wyzsze niz wymaina waluty w kantorze stacjonarnym.
remek





Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 22

Post2013-03-06, 19:38    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Michal30 napisał:
Moglibyście polecic jakas dobra i sprawdzona stronke z kantorem internetowym ? tyle tego na necie ze ciezko sie na cos zdecydowac.


Faktycznie e-kantorów jest obecnie chyba ze 30. Czy wszystkie są uczciwe i godne polecenia? Wątpię. Ale nie chcę tu rzucać żadnymi nazwami, bo po co mi to? Gdy ja chce skorzystać z jakiegoś internetowego kantoru, to po prostu najpierw zaglądam na porównywarkę kantorów, gdzie wszystkie tego typu punkty zebrane są w jednym miejscu, i po przeczytaniu opinii i przeanalizowaniu kursów, decyduję się na konkretną firmę. Dzięki temu nigdy nie miałem żadnych problemów.
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2013-11-06, 15:01    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Kursy za dużo się nie różnią, są trochę na '+' dla kantorów w internecie ale za to te internetowe są dużo bardziej wygodnie.
Nie pamiętam już kiedy wymieniałem w stacjonarnym a poza tym sądzę, że za jakiś czas liczba stacjonarnych zmniejszy się co najmniej o połowę na rzecz internetowych.
Julusia





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 11

Post2013-11-07, 11:24    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
prawdę mówiąc kantory stacjonarne powoli odchodzą do lamusa..
marje





Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 8

Post2013-12-22, 23:30    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
W kantorach internetowych jest sporo taniej niż w tradycyjnych czy bankach Wink
Wiktor_30





Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 1

Post2014-03-06, 10:51    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Kantory internetowe to moim zdaniem lepsze rozwiązanie niż stacjonarne, nie tylko chodzi mi o wygodę, ale też o korzystne kursy. Ja np. wymieniam i zamiast spreadu jest stała prowizja 0,2% od danej kwoty, a więc już na pierwszy rzut oka widać, że się opłaca. Są również bezpieczne- tak jak bankowość elektroniczna to mniej więcej działa Smile
JakiKantor





Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 1

Post2014-03-11, 15:09    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Nie tyle "jak bankowość elektroniczna", tylko wykorzystując jej mechanizm Wink Kantory internetowego to nic innego jak właśnie elektroniczne przelewy
Pitfa





Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 2

Post2014-07-11, 20:54    Kantor internetowy ? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem jak najbardziej na "tak". Od jakiegoś czasu korzystam z .... i nie zmieniłem opinii. Wydaje mi się, że na próżno szukać czegoś lepszego.
Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Kantor internetowy ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm