pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Konta » Karta wielowalutowa w PKO BP

Karta wielowalutowa w PKO BP

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Ekspert PKO Banku Polskie





Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 12

Post2013-04-10, 13:57    Karta wielowalutowa w PKO BP Odpowiedz z cytatem
Jedna karta rozliczana w kilku walutach - tego jeszcze u nas nie było. Do wyboru: euro, dolar i funt. Wystarczy mieć rachunki walutowe w tych walutach i do jednego z nich zamówić kartę np. rozliczaną w euro. Jeśli wyjeżdżamy do USA, to za pośrednictwem iPKO, podpinamy naszą kartę do rachunku dolarowego i od tego momentu jest ona rozliczana w dolarach. Podobnie w Wielkiej Brytanii jeśli mamy konto w funtach - w funtach może być też rozliczana karta. Proste i bardzo przydatne dla osób podróżujących po świecie.
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-04-16, 09:55    Karta wielowalutowa w PKO BP Odpowiedz z cytatem
Wszystko ladnie pieknie, ale nie napisales najwazniejszego Smile jak wygladaja oplaty za taka karte ?
zawisska3





Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1

Post2015-06-12, 08:00    Karta wielowalutowa w PKO BP Odpowiedz z cytatem
Korzystam z tej karty, naprawdę polecam!
thryll





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-12, 15:54    Karta wielowalutowa w PKO BP Odpowiedz z cytatem
Dobrze o tym wiedzieć, że coś takiego istnieje. Ja wcześniej miałem z tym problem bo ja głównie to akurat używałem wielu kont w funtach oraz w euro i jakoś tak po prostu do niczego mi to nie było potrzebne. Znaczy się było ale nie chciałem mieć tylu rozłożonych to kont. Chciałem jedno walutowe i tutaj mam.
MArcia





Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-18, 16:53    Karta wielowalutowa w PKO BP Odpowiedz z cytatem
Wygląda to bardzo ciekawie i na pewno jest wygodne. Mniej kart, mniej PINów, mniej zamieszania. Też jestem bardzo ciekawa jak to wygląda z opłatami: domyślam się, że jest pobierana opłata za "przepięcie"? Mam nadzieję, że można to zrobić samemu przez bankowość elektroniczną? Jak z innymi opłatami?
Strona główna forum » Konta » Karta wielowalutowa w PKO BP
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm