pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Katalog na rocznicę

Katalog na rocznicę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
oneDolar





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-08, 17:15    Katalog na rocznicę Odpowiedz z cytatem
Witam

W firmie której pracuję zbliża się okrągła rocznica istnienia - 20 lat. Jest to kawał czasu i szef sobie zażyczył aby na imprezie z tej okazji dać mały upominek. Torba papierowa z logiem a w środku książka z historią firmy i zdjęciami. Wszystko fajnie ale jest kilkanaście opcji takiej książki. Firma oferująca takie usługi polecała mi rozwiązanie, które nazwała oprawa PUR. Nic mi to nie mówi. Wiem na internecie znajdę rozwinięcie tego ale chodzi mi czy warto w to inwestować i jak to się ma podczas użytkowania??
Reklamy
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-08, 19:31    Katalog na rocznicę Odpowiedz z cytatem
PUR to katalogi z wykorzystaniem specjalnego kleju. Jest to klej dyspersyjny, który jest elastyczny i charakteryzuje go naprawdę bardzo wysoka jakość. Taki katalog również zamawiałam i to był strzał w dziesiątkę.
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-08, 19:31    Katalog na rocznicę Odpowiedz z cytatem
PUR to katalogi z wykorzystaniem specjalnego kleju. Jest to klej dyspersyjny, który jest elastyczny i charakteryzuje go naprawdę bardzo wysoka jakość. Taki katalog również zamawiałam i to był strzał w dziesiątkę.
bahamazy





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-08, 21:50    Katalog na rocznicę Odpowiedz z cytatem
Co to jest pur to już odpowiedź dostałeś, ale to dotyczy tylko sposobu klejenia. Spodziewałem się, że zapytasz o coś innego, na przykład jaka forma tego katalogu ma być. Oprawy PUR są bardzo trwałe i publikacje wydane w ten sposób nie rozsypują się tak jak kiedyś, gdy przy pierwszym otwarciu książki czy broszury wypadały wszystkie kartki. Oprawa PUR to dobry sposób.
Enio36





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-09, 09:56    Katalog na rocznicę Odpowiedz z cytatem
Taka technika faktycznie jest bardzo trwała, sama się o tym przekonałam, kiedy u nas w pracy przyszły z drukarni zrobione właśnie tą metodą katalogi firmowe:-) mogliśmy je rozkładać normalnie na płasko, bez niebezpieczeństwa, że się rozkleją lub po prostu rozwalą... Jak to w większości przypadków bywa... a to były naprawdę opasłe tomiska! Polecam, bo sama sprawdziłam:_)
rexon21





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-09, 18:44    Katalog na rocznicę Odpowiedz z cytatem
Witaj, to bardzo miły gest Twojego szefa i fajny pomysł. Oprawa PUR jest bardzo nowoczesna i elegancka. Sporo wydawnictw teraz korzysta z takich opraw, bo są znacznie bardziej wygodne nie tylko, jako forma wydania, ale również po prostu komfortowe dla użytkowników. Moim zdaniem bardzo warto w to inwestować. Będziecie mieli pamiątkę na całe lata. Pozdrawiam.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2020-01-20, 20:32    Katalog na rocznicę Odpowiedz z cytatem
Jest wiele drukarni, które posiadają w swojej ofercie tego typu katalogi. Zerknij chociażby na https://www.diamond-druk.pl/. Im bardziej nietypowe jest to zlecenie, tym większą ma się pewność, że ekipa z diamonda stanie na wysokości zadania. Mają spore doświadczenie, warto więc je wykorzystać.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Katalog na rocznicę
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm