pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie?

Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
adampolanski





Dołączył: 09 Sie 2016
Posty: 1

Post2016-08-09, 13:01    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Hej, pomijając już fakt jakie koszty niesie ze sobą kupno i montaż klimatyzacji. Chodzi o to czy jesteście zwolennikami klimatyzacji w domu czy raczej wolicie przeżyć w upale, ale mieć zdrowe gardło Smile Jakie są Wasze opinie? a może ktoś z Was ma w domu klimatyzator. Podzielcie się proszę opiniami.
Reklamy
Przemki86





Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 4
Miasto: Poznań, Polska

Post2016-08-09, 13:37    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Posiadanie klimatyzacji nie oznacza że ma się chore gardło itd. To kwestia ustawienia. Jeśli mocno obniżysz temperaturę to jasne że zachorujesz ale jeśli tylko trochę tak aby upału nie było to spoko. Dodatkowo powietrze warto nawilżać aby nie było suche i nie przyjemne. Jak dla mnie najważniejsze jest coroczne odgrzybianie klimatyzacji. Pamiętajcie o tym. No chyba że chcecie oddychać powietrzem przefiltrowanym przez filtr z grzybem Smile
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-08-15, 08:59    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli o mnie chodzi to klimatyzacja w domu jest bardzo przydatna, trzeba tylko umieć właściwie z niej korzystać. Jeśli planujecie dopiero instalację to mogę dać namiary na firmę która zna się na temacie. http://interklima.pl/projektowanie-klimatyzacji/ Bardzo dobrzy fachowcy.
adamborski





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 36

Post2017-05-24, 12:54    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
myślę że to zależy od miasta ale montaż klimatyzacji Wrocław to koszt od 800 zł do 1000zł,
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2018-03-14, 14:16    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Przy większym budżecie warto rozważyć wentylację z rekuperatorem, to bardziej wydajne rozwiązanie, w dodatku dość energooszczędne. Te od WANAS sprawują się bez zarzutu, zużywają też niewiele energii. Taka wentylacja zapewnia idealny przepływ powietrza, ograniczając jednocześnie straty energii cieplnej.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2018-03-21, 23:18    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
adamborski napisał:
myślę że to zależy od miasta ale montaż klimatyzacji Wrocław to koszt od 800 zł do 1000zł,


Raczej sam montaż. Trzeba jeszcze doliczyć samo urządzenie.
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2021-02-02, 09:13    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej sprawdza się instalacja klimatyzacji, ma najwyższą skuteczność. Jeżeli już mamy, warto też pamiętać o odpowiednim serwisie, żeby instalacja działała po prostu wydajnie. Tu polecam kontakt z https://hvacs.pl/, firma ma duże doświadczenie w tym zakresie i chętnie pomoże
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-05-09, 17:07    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Do takich rozwiązań na pewno sprawdzi Wam się hurtownia klimatyzacyjna rzeszów i nie należy bawić się w to, co tak naprawdę robimy i w to, co nie jest dla nas użyteczne. Musimy szukać tylko takich opcji, które świetnie się spiszą i będą dla nas odpowiednio pracować.
paja3





Dołączył: 23 Lis 2022
Posty: 2

Post2022-11-23, 17:36    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Klimatyzacja Wrocław - oni pomogą zamontować odpowiedni sprzęt i to w prawidłowy sposób. Są to ludzie w pełni godni zaufania Smile
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2022-11-25, 22:10    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio sama zastanawiałam się z kim się skontaktować w sprawie klimatyzacji. Szukałem firmy z dużym doświadczeniem i w końcu trafiłam na ofertę od https://www.climapolska.com.pl/klimatyzatory-hitachi/ . To naprawdę dobrzy fachowcy z dużym doświadczeniem w tej branży, więc myślę, że będą mogli mi doradzić, jakie decyzje powinienem podjąć.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-07-13, 11:52    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim! Obecnie szukamy dostawcy klimatyzacja warszawa, który dostarczy nam większe ilości tych urządzeń. Szukamy rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego, który pomoże nam sprostać potrzebom naszych klientów. Kluczową kwestią jest wsparcie techniczne, które pozwoli nam zapewnić niezawodność i wysoką jakość obsługi naszych klimatyzacji. Jeśli znacie jakiegoś dostawcę, który spełnia te wymagania, proszę, podzielcie się swoimi rekomendacjami. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2023-07-29, 16:05    Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Ciężka decyzja szczerze powiem. Jest to ogromna wygoda i przyjemność , lecz z drugiej strony, jest to dosyć niezdrowe dla nas i naszych dzieci. Wiecie, że jest takie coś jak klimatyzacja szkolenie? Warto moim zdaniem skorzystać z takiego szkolenia i dowiedzieć się jakie są zalety i wady klimatyzacji w domu.
Strona główna forum » Hydepark » Klimatyzator w domu. Co o tym sądzicie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm