pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Komedia dobra !

Komedia dobra !

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
gienia86





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 20:50    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
Macie jakąś swoją ulubioną komedię, którą z czystym sumieniem będziecie mogli polecić każdemu ? Ja mam taką swoją jedną i to jest American Pie 2..Najlepsza z wszystkich części..Nie wiem co bym tylko zrobił jeśli w tym filmie nie byłoby Steve Majstra Stiflera. Mogło by być bardzo nudno.
Reklamy
Baltyr





Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-03, 07:24    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
Najlepsza jest klasyka: komedie Machulskiego i Barei Wink
Pamtyku





Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-08-04, 22:16    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
Od zmierzchu do świtu - stare ale jare:-)
Dwaj bracia, kryminaliści uciekają ze Stanów do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze, który okazuje się być opanowany przez wampiry. Nasi bohaterowie, wspólnie z uwięzionym z nimi księdzem i jego dziećmi będą musieli stawić im czoła.
minionek





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-08-04, 22:22    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
To Wong Foo, Thanks for Everything, Julie Newmar
Do zapyziałego miasteczka Snydersville trafiają przez przypadek trzy kobiety z Nowego Jorku podróżujące do Los Angeles wysłużonym, cadillakiem. Nikt nie podejrzewa, że elegancka i stateczna Vida (Patrick Swayze), twarda Noxeema (Wesley Snipes) oraz nieco wyzywająca Chi Chi (John Leguizamo) to... mężczyźni transwestyci. Zmuszeni do spędzenia w Snydersyille weekendu Vida, Noxeema i Chi Chi nieoczekiwanie stykają się z rzeczywistością, o której do tej pory nie miały (mieli) zielonego pojęcia. Ta rzeczywistość to mąż tłukący swą żonę z byle powodu, stara dama, która od lat nie wypowiedziała słowa, zaniedbane kobiety, gburowaci młodzieńcy i nuda miasta, które ma tylko jedną ulicę. Pod wypływem obecności przyjezdnych, w miasteczku wiele się zmienia. Chłopcy uczą się szacunku do kobiet, kobiety odwiedzają fryzjera, a stara dama odzyskuje mowę. Jednym słowem - rewolucja! Niestety trzech pasażerek cadillaca usilnie poszukuje ksenofobiczny i żądny zemsty miejscowy szeryf Dollard (Chris Penn).
meerczik





Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-06, 11:03    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
Polecam "To tylko seks" Dwójka przyjaciół z powodu licznych niepowodzeń w miłości decyduje się na wspólny seks bez zobowiązań i bez tworzenia ze sobą związku. Bardzo szybko jednak sytuacja ulega zmianie gdy jedno z przyjaciół zaczyna zakochiwać się w drugiej osobie. Komedia pełna niespodzianek i komicznych sytuacji.
VanGog





Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-08-17, 14:04    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
polecam the grand budapest hotel. jak dla mnie najlepsza komedia jaką widziałem w ostatnich latach, fabuła jest trochę przekoloryzowana, ale film jest zrobiony tak, że zapamiętasz go na długo Very Happy Very Happy Very Happy
tassak





Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 2

Post2015-08-21, 07:52    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
Ja polecam: wieczny student:)
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-08-22, 15:31    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
Ja ogólnie lubię komedie z Leslie Nielsenem i Jimem Careyem.

Stare tytuły ale ciągle mnie śmieszą.
Yo_anna





Dołączył: 21 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-09-04, 17:02    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
Hangover vol 1
Rejs, Miś
Żółtodzioby
Śmierć na pogrzebie (wersja brytyjska)
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2015-09-07, 10:30    Komedia dobra ! Odpowiedz z cytatem
Śmierć na pogrzebie tylko brytyjska wersja;) o wiele lepsza od amerykańskiej;)
Strona główna forum » Hydepark » Komedia dobra !
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm