pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania

Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-05-25, 09:02    Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania Odpowiedz z cytatem
Wraz z początkiem maja firma Synthos przyjmuje zgłoszenia do konkursu na najlepszego chemik w Polsce. Nagroda jest dużą - milion złotych, którego wyłączonym fundatorem jest Synthos. Firma od lat wspiera polskich naukowców, ale tym razem przeszła samą siebie. Jak sądzicie, czy taki konkurs to dobry sposób na promocję tej dziedziny nauki? Ja nie mogę doczekać się wyników. Dla zainteresowanych - http://pulsinnowacji.pb.pl/4433418,62186,milion-zlotych-dla-polskiego-chemika .
Reklamy
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-05-30, 21:32    Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania Odpowiedz z cytatem
Firma od lat wspiera polskich naukowców, z tego co przeczytałam na badania przeznaczają około 60 milionów złotych rocznie, także milion wydany w ramach konkursu, to dla nich tak naprawdę niewielka suma.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-05-31, 21:00    Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania Odpowiedz z cytatem
Milion za osiągnięcie naukowe? wydaje mi się, że właśnie w ten sposób powinni być doceniani polscy naukowcy.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-06-12, 22:02    Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania Odpowiedz z cytatem
Milion złotych robi wrażenie, ale po chwili zastanowienia sądzę, że to wcale nie jest dużo pieniędzy, w końcu to nagroda za badania naukowe, które mają wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Dlaczego państwo nie inwestuje w ten sposób w rozwój przemysłu chemicznego?!
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-07-14, 22:19    Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Tobą polscy naukowcy powinni być nagradzani przez państwo, tym czasem nagrodę sponsoruje prywatna firma trochę to dziwne, zresztą nie tylko to daje do myślenia. Konkurs jest dobrym pomysłem.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-08-05, 15:17    Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania Odpowiedz z cytatem
Termin składania kandydatur został wydłużony, zobaczcie http://synthosaward.com/2016/07/29/do-31-pazdziernika-br-zostal-przedluzony-termin-skladania-zgloszen-w-konkursie-synthos-chemical-award/ - także jak ktoś myślał o wzięciu udziału w tym konkursie, to ma jeszcze szansę.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-11-25, 13:27    Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania Odpowiedz z cytatem
Termin składania zgłoszeń minął, obecnie trwają pracę nad wyłonienie kandydatów, którzy przejdą do kolejnego etapu. W lutym poznamy zwycięzcę nie mogę się doczekać.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Konkurs synthos chemical award - milion do wygrania
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm