pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Konta » Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa

Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Magalenka





Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-03-09, 15:10    Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa Odpowiedz z cytatem
Ale to i tak oprocentowanie jest bardzo małe ;p Nie wiem czemu ale wydaje mi się to bardzo nie opłacalne w żaden sposób. Bo przy małych sumach to jednak nikłe pieniądze, co sprawia, że nie wydaje się to tak atrakcyjne niż przy 10 tysiącach. To tak samo jak z oc/ac każdy idize tam gdzie jest najtaniej. Taka prawda. Może zacznę rozważać lokaty zagraniczne?? Albo ulokowanie środków na lokatach którye skierowane są właśne w sektory szybko rozijające się??
Reklamy
kinga89





Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 9

Post2015-03-10, 02:20    Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa Odpowiedz z cytatem
Ale tutaj masz możliwość straty funduszów. To nie jest takie łatwe jak piszesz. Ponieważ masz około 30 a może nawet 50 % na całkowitą stratę ulokowanych środków. A co do oc/ac, to nie opłaca się brać najtańszego. Bo to marnotrwawstwo pieniędzy, to czysta głupota. Lepiej kupować ubezpieczenie od dobrego ubezpieczyciela.
Magalenka





Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-03-10, 09:47    Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa Odpowiedz z cytatem
Aoc/ac warto sprawdzić na przeglądarce rankomat. A lokatę taką jak opisujesz widziałam w millenium. W takich miejscach musimy się liczyć z możliwa stratą. Ale jednocześnie z większym zyskiem niż w zwykłej lokacie. Wszystko albo nic. Zaczęłam ostatnio interesować się forexem. Smile Może wyjdzie z tego coś ciekawego.
Magalenka





Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-03-11, 20:04    Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa Odpowiedz z cytatem
Z tego co zauważyłam na rankomatach jest też coś o kontach oszczędnościowych ! Nie zwruciała, uwagi na to. Reklamują tylko porównywarki oc ,a mają też porównywarkę kont oszczędnościowych. . .
Magalenka





Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-03-11, 20:04    Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa Odpowiedz z cytatem
Z tego co zauważyłam na rankomatach jest też coś o kontach oszczędnościowych ! Nie zwruciała, uwagi na to. Reklamują tylko porównywarki oc ,a mają też porównywarkę kont oszczędnościowych. . .
Dolores





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 9

Post2015-03-30, 10:19    Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie lepiej i z większym zyskiem jest skorzystać z lokaty terminowej : ) bo jak tak szukałem na necie tego ile się zyskuję na koncie oszczędnościowym to jeszcze mniej jest akurat po prostu od tego ile tego się ma na lokacie. Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie bardzo dobrze wsadzić na lokatę i już jest super zysk


Będzie uśmiech od ucha do ucha http://www.architektonicznie.vum.pl/member.php?page=comments&newsid=15858 sprawdź ofertę!

Ostatnio zmieniony przez Dolores dnia 2015-05-06, 21:18, w całości zmieniany 1 raz
centik





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 12:33    Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa Odpowiedz z cytatem
Lepsza na pewno będzie lokata terminowa. To jest chyba oczywiste bo stały jest przychód, który już się określa na pewno na samym początku. Teraz to mogę powiedzieć, że kiedyś bym się wahał czy konto oszczędnościowe czy lokata terminowa. Na pewno stawiam na lokatę .
alinadabrowska





Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-14, 11:52    Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa Odpowiedz z cytatem
Na lokacie możesz pewnie więcej zarobić, ale konto oszczędnościowe jest wygodniejsze, bo możesz wpłacać i wypłacać pieniądze, a odsetki i tak przychodzą. Polecam Ci stronę http://konta-oszczednosciowe.blogspot.com , są tam różne ciekawe rankingi i artykuły na ten temat
Strona główna forum » Konta » Konto oszczędnościowe czy lokata terminowa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm