pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Koszt założenia sklepu internetowego ?

Koszt założenia sklepu internetowego ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Marek80





Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 25

Post2017-04-08, 07:07    Koszt założenia sklepu internetowego ? Odpowiedz z cytatem
Ja za swój sklep internetowy https://higieniczny.pl/ zapłaciłem z grafiką i oprogramowaniem Shoper ok. 5000 zł netto. Oczywiście ta cena nie uwzględnia promocji, która dla sklepu jest obowiązkowa jak czynsz w sklepie stacjonarnym.
Reklamy
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2017-04-10, 21:54    Koszt założenia sklepu internetowego ? Odpowiedz z cytatem
Chyba uzyskałeś wystarczającą liczbę informacji, można na tym śmiało bazować i stworzyć fajny sklep Smile Ja jeszcze dodam, że polecam przesyłki DHL, czyli współpracę z DHL-em. Najlepiej współpracować z jednym kurierem, wtedy jest łatwiej.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2017-04-17, 13:04    Koszt założenia sklepu internetowego ? Odpowiedz z cytatem
Obecnie dostępnych jest wiele narzędzi, dzięki którym stworzenie sklepu internetowego zajmuje chwilę i kosztuje grosze - są to np. prestashop, czy shoper. Najtaniej wychodzi oczywiście zajęcie się tym na własną rękę, ale trzeba co nie co znać się na projektowaniu - zlecenie tego specjaliście kosztuje od kilkuset do kilku tyś zł. Do kosztów stworzenia sklepu trzeba też liczyć koszty domeny i hostingu, ale są one niewielkie, rzędu kilkunastu/kilkudziesięciu zł miesięcznie - zarówno domenę, jak i dobry, tani hosting można znaleźć na https://www.cal.pl
Strona główna forum » E-biznes » Koszt założenia sklepu internetowego ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm