pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Kredyt konsolidacyjny - opinie

Kredyt konsolidacyjny - opinie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-02-26, 00:00    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Jakie sa wasze opinie na temat kredytu konsolidacyjnego ? Slyszalem ze jest bardziej oplacany i mozna go o wiele łatwiej dostac ? Moze ktos ma doświadczenie z tym kredytem i mógłby cos napsaic ?
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-02-26, 19:24    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
To ze łatwiej dostac taki kredyt to sciema, kryteria sa takie same jak przy innych kredytach.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2012-02-28, 21:29    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Wedlug mnie jak ktos ma klika kredytow, to warto zamienic je w jeden, placi sie mniejsza rate, jak ktos chce mozna tez wydłużyć okres spłacania i co najważniejsze nie trzeba pamiętać o wszystkich zobowiązaniach.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2012-03-01, 23:01    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
siema

jak ktos nie radzi sobie ze splata kredytów to konsolidacja jest bardzo dobrym pomysłem, bo mozna nawet kilkukrotnie obniżyć miesięczne raty, tylko trzeba dobrze zagadać z bankiem Smile
duldy





Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 8

Post2012-11-13, 11:16    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Kredyt konsolidacyjny jest dobrym pomysłem, rata kredytu się zmniejszy i zostanie więcej na przyjemności Wink mozna wybrać najdogodniejszy okres kredytowania i rodzaj raty - stałą lub malejącą. Kredyt konsolidacyjny mozna wziąć również na dowolny cel, nie tylko na spłatę dotychczasowych kredytów.
vicotria





Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 13

Post2013-04-01, 09:27    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Uważam, że kredyt konsolidacyjny jest dobrym rozwiązaniem i często pomaga zadłużonym w kliku miejscach ludziom.
Skoro ktoś tam wziął kilka kredytów w banku to z łatwością weźmie kredyt konsolidacyjny.
Popieram takie rozwiązania. Lepsze to niż parabanki Smile
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2013-07-25, 14:35    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie, bardzo ułatwia kontrolę finansów. Tylko trzeba mieć dobrą historię kredytowania, bo inaczej ciężko.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-07-19, 15:42    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Myślę, że jak trzeba i jest się w podbramkowej sytuacji to należy wziąć. Teraz jest kilka atrakcyjnych ofert, które mogą komuś bardzo pomóc. Tu znalazłam kilka http://hipoteczny.com.pl/kredyty-konsolidacyjne/ więc nie mam nic przeciwko.
dariawalasek





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-23, 12:49    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem dla osób zadłużonych w wielu miejscach kredyt konsolidacyjny to najlepsze rozwiązanie. Ja, na szczęście, nie byłam w potrzebie, żeby go brać, ale moim bliskim znajomym to rozwiązało wiele problemów. Gdzieś na tej stronie czytałam artykuł o takich kredytach
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2015-07-24, 09:43    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Uważam, że kredyt konsolidacyjny to najlepszy sposób na spłatę innych zobowiązań i najprostszy – osobiście wzięłam taki kredyt tylko raz (w Getin Bank http://kredyty-bankowe.com.pl/getin-bank/ ), na spłatę kilku kredytów gotówkowych z którymi miałam problemy. Ogólnie jestem zadowolona, ale teraz raczej unikam zaciągania jakichkolwiek kredytów.
rodezjak





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 18

Post2015-08-04, 16:22    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Jeśli bank da na dobrych warunkach taki kredyt, to należy rozważyć taką możliwość, najlepiej przy pomocy jakiegoś kalkulatora jak ten http://superomat.pl/kalkulator-rat/ czy porównywarki kredytów konsolidacyjnych.

Ostatnio zmieniony przez rodezjak dnia 2018-10-07, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2015-08-08, 20:13    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Interesowałam się tym tematem jakiś czas temu. Uważam, że dla osób w trudnej sytuacji jest to dobre rozwiązaniem. Jeśli chcesz otrzymać informacje na temat kredytów konsolidacyjnych to wejdź na http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-konsolidacyjne Jest tu napisane wszystko na ten temat w tym również rankingi, kalkulatory i artykuły. Bardzo ciekawe i przydatna strona.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-09-18, 18:37    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Jeśli doprowadziło się do nadmiernego zadłużenia, to ostatnią deska ratunku jest właśnie kredyt konsolidacyjny. Pozwala obniżyć raty miesięczne nawet o kilkaset złotych. Poczytaj na ten temat na http://blog.kredytinkaso.pl/546-konsolidacja-dlugow-bezbolesne-obnizenie-kosztow-rat - myślę, że wątpliwości zostaną rozwiane i zdecydujesz się na konsolidację. Porównaj oferty banków i wybierz najtańsza.
Klaudia





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 9

Post2015-09-19, 09:21    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Witaj jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjne to wszystko zależy od tego w jakim banku go bierzesz i ile masz kredytów do spłaty. Najlepiej jest porównać sobie oferty kilku banków i zobaczyć co się bardziej opłaca. Czy lepiej zostać przy kilku ratach czy przy jednej.
rodezjak





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 18

Post2016-02-05, 23:18    Kredyt konsolidacyjny - opinie Odpowiedz z cytatem
Do konsolidacyjnego też trzeba mieć zdolność kredytową. Niestety dla rynku pozabankowego nie ma możliwości konsolidacji. Mozna sobie jedynie zaciągnąć chwilówki na raty http://superomat.pl/chwilowki-na-raty/ i spłacać dłuższy okres czasu.

Ostatnio zmieniony przez rodezjak dnia 2018-10-07, 17:56, w całości zmieniany 1 raz
Strona główna forum » Kredyty » Kredyt konsolidacyjny - opinie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm