pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Kredyt na mieszkanie

Kredyt na mieszkanie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2021-05-11, 06:39    Kredyt na mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Który bank jest najlepszy do wzięcia kredytu mieszkaniowego? Zależy mi na braku problemów i na możliwości wcześniejszej spłaty.
Reklamy
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2021-05-11, 12:09    Kredyt na mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Nie ma banku, który jest uniwersalnie "lepszy" lub "gorszy" w zakresie obsługi - ostatnie naście lat w polskiej bankowości hipotecznej pokazuje, że w wyniku wycofywania się lub łączenia banków, bank o super jakości obsługi i kadrach (np. Nordea, Fortis, Deutsche Bank, BPH sprzed 2006 r.) może zostać przejęty przez bank hmmmm delikatnie pisząc nie wyróżniający się jakością na tym polu. Jeśli w danym banku (dziś, bo to też może się zmieniać w zależności od procedur i polityki banku) jest proces obsługi oddziałowej, to decyduje o jej jakości konkretna osoba.
https://lodzkiekspert.pl/blog/jak-odzyskac-prowizje-przy-wczesniejszej-splacie-kredytu-czy-to-mozliwe/
Jeśli chodzi o fakt wcześniejszej spłąty kredytu, to obecnie jest łatwiej niż kiedyś. Na stronie jest to opisane.
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-01-20, 23:53    Kredyt na mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Już mając 24 lata zaciągnąłem kredyt w banku. Na początku było łatwiej mi go spłacać bo pracowałem w Niemczech. Aktualnie jestem na rencie po wypadku i dostaje nie duże pieniądze Chciałbym zmniejszyć raty kredytu. Trochę poszperałem w internecie i wpadłem na to https://biurokredytowe.warszawa.pl/aktualnosci/jak-zmniejszyc-rate-kredytu-hipotecznego/. Moglibyście ocenić czy to co tam jest napisane jest prawdą?
Strona główna forum » Nieruchomości » Kredyt na mieszkanie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm