pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Kredyty mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-04-01, 14:38    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Teodory napisał:
Witam. wziąłem kredyt hipoteczny w Banku Millenium…Oprocentowanie 5 % . bardzo zadowolony


Na ile lat?
Reklamy
gryglewski





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 11

Post2015-07-24, 07:33    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Rodzina na swoim słyszeliście te hasła jeśli chodzi o mieszkania dla młodych ? Tylko zachęcają banki aby brać kredyty..Później jak ludzie nie mają z czego spłacać to mają już problem i to duży. Wtedy banki potrafią się obrócić plecami i zapominają o tym, że człowiek nie ma z czego żyć.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2015-09-17, 09:07    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Zaciągnięcie tak dużego kredytu na tak długi okres czasu jest oczywiście obarczone ryzykiem, ale moim zdaniem lepiej zaciągnąć kredyt, niż płacić co miesiąc za wynajem - warto też zaznaczyć, że znaczne problemy ze spłatą kredytu ma mniej niż 1/30 osób, więcej nie jest tak źle. Problemy ze spłatą mają głównie ci, którzy wcieli zbyt wysokie kredyty jak na swoje możliwości finansowe, dlatego przed wyborem warto dokładnie wszystko przeanalizować, poczytać na temat kredytów, a ewentualnie skonsultować się z jakimś doradcą finansowym lub kredytowym (jakby co to tutaj znalazłem doradców kilku firm http://www.doradcy-kredytowi.com.pl/ ).
IHF





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 8

Post2015-09-22, 14:12    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Teodory napisał:
Witam. wziąłem kredyt hipoteczny w Banku Millenium…Oprocentowanie 5 % . bardzo zadowolony


Patrząc na datę Twojej wypowiedzi to WIBOR był na poziomie ok. 1,6%... więc 5% oprocentowania to bardzo drogo. Oczywiście zadowolenia z kredytu nikt Ci nie odbiera.Smile MIlle ma bardzo fajne, tanie ubezpieczenie na życie więc plusy tego banku też są.
mirja





Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 11

Post2016-08-11, 17:38    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Z własnego doświadczenia wiem, że warto zrobić sobie symulację, na jakie raty nas stać i jak to wygląda pod względem długości kredytu. W takiej sytuacji bardzo pomocny jest kalkulator kredytu hipotecznego http://kalkulator.biz/ - zresztą on przydaje się przy jakiejkolwiek pożyczce czy też kredycie. Na pewno trzeba zawsze pomyśleć, na co tak naprawdę nas stać, aby nie obudzić się któregoś dnia z ogromnym zadłużeniem, którego nie jesteśmy w stanie spłacić.[/url]
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2017-03-28, 10:33    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się jaki bank wybrać, żeby wziąć kredyt na mieszkania bydgoszcz
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-05-11, 13:08    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
W przypadku kredytów mieszkaniowych warto korzystać
z rankingów najatrakcyjniejszych ofert oraz kierować się opiniami znalezionymi na temat danej instytucji udzielającej kredyt mieszkaniowy. Przykładowo znaleziony przeze mnie ranking ofert kredytów mieszkaniowych jako jedną z najlepszych ofert wskazał na https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy/kredyt-mieszkaniowy.html. Ponadto opinie znalezione w sieci na temat kredytów mieszkaniowych oferowanych przez instytucję Bank Zachodni wbk były różne, ale w większości były to opinie pozytywne, co przekonało mnie do skorzystania z ich usługi.
Kred.pl





Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 7

Post2018-06-17, 07:22    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
BZ WBK ma rzeczywiście niezłą ofertę. Warto także zwrócić uwagę na kredyty mieszkaniowe w PKO BP.
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2018-08-27, 17:17    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Najlepszym sposobem na sprawdzony kredyt to czytanie opinii w internecie, dyskusji, zażaleń oraz artykułów. Np. https://finansebezbik.pl/wiadomosci/kredyt-co-warto-wiedziec-o-wibor/ artykuł, który pozwoli Ci zaczerpnąć wiedzy na temat najlepszych kredytów gotówkowych na polskim rynku.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2018-08-29, 18:14    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Opinie w internecie to jedno, a zdrowy rozsądek to drugie...
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-09-24, 15:42    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Tak, ale nie zaszkodzi przeczytać kilku rad, takich podstawowych informacji. Wiedzą wszyscy o tym http://hotmoney.pl/kredyt-hipoteczny-a-pozyczka-hipoteczna-jaka-roznica/ o różnicach, które są istotne dla spłacającego zadłużenie.
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2018-09-30, 21:28    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
A propos kredytów hipotecznych, to polecam posłuchać o kosztach okołokredytowych. Warto to wiedzieć, jeśli zamierza się brać kredyt.
Adam89





Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 11

Post2019-06-11, 17:28    Kredyty mieszkaniowe Odpowiedz z cytatem
Teraz najlepsze pożyczki, które widziałem na DomKredytowy24 to wychodziło oprocentowanie jakieś 3,5% więc bardzo tanio. Prawie tyle co inflacja.
Strona główna forum » Kredyty » Kredyty mieszkaniowe
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm