pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Kserokopiarka kolorowa

Kserokopiarka kolorowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
retror





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-08-19, 17:03    Kserokopiarka kolorowa Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich, potrzebuje w swoim biurze wymienić kserokopiarkę. Do tej pory korzystałem w firmę z czarno-białej kserokopiarki, jednak teraz niezbędna jest kolorowa. Poza tym ta czarno-biała to taki przestarzały model, który drukuje/kseruje góra z 10 stron na minutę. Poszukuje takiego urządzenia wielofunkcyjnego, które drukuje co najmniej 40 stron na minutę. Na jakie najlepiej się zdecydować. Musi być sprawne, wytrzymałe i w kolorze. Wiecie może gdzie we Wrocławiu uda mi się kupić taką kserokopiarkę?
Reklamy
Buda





Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-19, 19:31    Kserokopiarka kolorowa Odpowiedz z cytatem
Poszukaj w internecie najbliższych sklepów z wyposażeniem dla firm i biur. Tam na pewno mają różne tego typu urządzenia. Na pewno przedstawiciele tych sklepów mają odpowiednią wiedzę na temat oferowanych urządzeń i coś Ci doradzą. Nie wiem jaki producent jest w tej chwili najlepszy. Zapewne jest to canon lub epson. Ale fakt, że już dawno nie kupowałem nawet zwykłej drukarki...
marisch88





Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-20, 17:27    Kserokopiarka kolorowa Odpowiedz z cytatem
Internet w Twoim przypadku będzie chyba najlepszym rozwiązaniem Wink Możesz poszukać czegoś używanego na jakiś aukcjach - tam często biurowce wyprzedają swój sprzęt, kiedy inwestują w coś nowego Wink Możesz też sprawdzić na Allegro za czymś nowym Wink w sumie lepiej zainwestować w coś nowego, sprawdzonego i mieć pewność, że posłuży to przez lata Wink Przez internet zawsze to taniej wyjdzie Wink
jkustasik79





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-21, 08:50    Kserokopiarka kolorowa Odpowiedz z cytatem
Sprzęt można na pewno wypożyczyć i chyba jest bardzo dobry pomysł, kiedy akurat nie mamy wolnych środków na zakup sprzętu do drukowania. Najlepszym wyjściem jest urządzenie wielofunkcyjne, które drukuje , kseruje i skanuje, doświadczenie mam z Konica Minolta i z Canonem, ale zdecydowanie polecam Canona:) Lepsza jakość wydruków.. Kiedyś korzystałem z usług takiej firmy http://www.wroclawksero.pl - można wypożyczyć lub kupić nowe czy też używane:)
Jurasic





Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-22, 20:41    Kserokopiarka kolorowa Odpowiedz z cytatem
Bezpośredniego namiaru nie mam bo nie z tej części kraju jestem, ale jeśli mogę doradzić to kup urządzenie które drukuje, skanuje i dodatkowo spełnia funkcję faxu. Ważny tez jest finiszer, który wedle żądania sortuje, dziurkuje i zszywa. Od kiedy mam takie urządzenie znacznie przyspieszyło mi to pracę. Uwierz, że przy dużych projektach siedziałam ciągle nadgodziny, teraz o 15 wychodzę do domu. Firm poszukaj w internecie.
retror





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-08-23, 20:04    Kserokopiarka kolorowa Odpowiedz z cytatem
Witam ponownie, wielkie dzięki za Wasze wszystkie komentarz odpowiedzi w moim temacie. Nie jestem zainteresowany wypożyczeniem takiego urządzenia wielofunkcyjnego, wolę kupić i mieć na własność. Właśnie jestem zainteresowany jedynie urządzeniem, które wykonuje wiele funkcji. Dziękuję jkustasik79 za link do sklepu, znalazłem tam model, który będzie odpowiedni.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-09-16, 08:09    Kserokopiarka kolorowa Odpowiedz z cytatem
Dobry sprzęt wielofunkcyjny ma także Epson. Teraz dodatkowo w dobrej cenie, bo mają promocję - zobacz tutaj http://www.epson.pl/zwrot . Można dostać spory zwrot za zakup i zapas tuszu. Epson jest polecany przez wiele osób, bo jego urządzenia są bardzo ekonomiczne i praktycznie bezawaryjne.
pomocnik





Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 7

Post2019-08-01, 14:21    Kserokopiarka kolorowa Odpowiedz z cytatem
Dobre kserokopiarki mają w Warszawie https://www.biuro-styl.com.pl/ zerknij, oprócz sprzedaży prowadzą także usługi dzierżawy kserokopiarek. Moim zdaniem to jedna z lepszych firm z jaką się spotkałem w tym zakresie
Strona główna forum » Hydepark » Kserokopiarka kolorowa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm