pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Księgowość - pytanie

Księgowość - pytanie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Jagoda





Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 22

Post2018-07-16, 10:29    Księgowość - pytanie Odpowiedz z cytatem
No ja nie rozglądam się, bo nigdzie się z Tax Care nie wybieram. Jestem zadowolona z obsługi, kosztu, a jeżeli chodzi o błędy o których wspominasz, to też nie mam powodu do obaw, bo moje biuro ma na takie sytuacje ubezpieczenie od błędu.
Reklamy
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2019-03-05, 07:43    Księgowość - pytanie Odpowiedz z cytatem
Sam również wolę prowadzić samodzielną księgowość. Na początku bałem się trochę tych wszystkich programów bo wydawało mi się, ze sobie nie poradzę ale tak naprawdę to nie ma z tym większego problemu. Wystarczy jedynie się do nich przyzwyczaić. Poza tym jest to dla mnie wygodniejsze bo księgowość mogę zrobić sobie samodzielnie w domu. Zaoszczędziłem kasę i nie muszę wozić dokumentów do księgowej. Jeśli chodzi o faktury to wystawiamy elektroniczne.

Mniej makulatury oraz o wiele szybsze ich wystawianie. http://monitorfx.pl/faktury-elektroniczne/
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Księgowość - pytanie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm