pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Kuchnia - jak urządzić?

Kuchnia - jak urządzić?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-03-03, 12:23    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Ma ktoś z Was koncepcje dotyczące urządzania kuchni? Chodzi mi o to, że chcę kupić meble z eco lupus, jednakże zastanawiam się, w jakich kolorach meble kuchenne wybierać. Kuchnia będzie w kolorze jasnej zieleni, takiej limonkowej. Czy meble grafitowe byłyby odpowiednie?
Reklamy
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2019-02-25, 16:39    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Hej, na stronie dkwadrat znajdziesz duży wybór fajnych krzeseł, które nadadzą się do kuchni/jadalni Wink. Dodatkowo możesz też znalezc tam ciekawe fotele do salonu czy domowego biura - https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Fotele-220.html . Wybór według mnie jest bardzo ciekawy.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2019-03-31, 18:42    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Teraz blaty kuchenne z kamienia są modne.
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2019-06-25, 11:25    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Ja mam kuchnie robioną na wymiar. Kuchnia może nie jest mała ale kiepsko ustawna (duże okno, skosy, drzwi itp) Wykonaniem mebli zajęła się firma Wiór Płyt z Wyszkowa i nawet się udało. Wszystko wygląda inaczej niż wcześniej, dużo lepiej.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2019-06-29, 16:16    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Na biało-szaro maja moi sasiedzi, super wygląda.
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2021-02-03, 17:44    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Połączyć minimalistyczne wykończenie z dostępem do praktycznych akcesoriów, wg. mnie tak będzie najlepiej. W końcu lepiej mieć kilka garnków, niż jeden, prawda? Niedawno sama nabyłam kilka zainteresowaną ofertą od PrymusAGD
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2021-02-23, 17:46    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
ja lubię minimalistycznie i nowoczesne wnętrza. Nie lubię "gratów" na szafkach. U mnie podłoga to będzie pewnie panel winylowy arbiton Baker szafki jasny fron ciemny blat. Sprzęt AGD też ciemny. Sufit jasny z ciemnymi lampami tubami montowanymi natynkowo. I tyle
duke





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 44

Post2021-03-24, 19:21    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
W kwestii aranżacji wnętrza można napisać wiele. Natomiast warto kierować się jakimiś wytycznymi oraz zasadami. Jedną z najważniejszych jest to, że remont generalny tak ważnego pomieszczenia jak kuchnia robimy raz na wiele długich lat. Dlatego też wszelkie "oszczędności" wcześniej czy później dadzą o sobie znać. Może to też doprowadzić do kuriozalnej sytuacji gdzie wydamy na poprawki więcej niż wydalibyśmy robiąc od razu w odpowiednim standardzie. Jeśli chodzi o takie usługi jak kuchnia na wymiar szczecin to zajmują sie nimi profesjonalne firmy - https://izikuchnie.pl/meble-kuchenne-szczecin Warto mieć na uwadze, że nie każda kuchnia jest idealna pod względem wymiarów. Wystarczy spotkać się z tak zwanym "starym budownictwem" by zobaczyć różne wymiary każdej ze ścian. W takim układzie nigdy nie dopasujemy gotowych mebli bo zawsze będą się robiły nieestetyczne odstępy lub przerwy.
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2021-04-20, 13:37    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
W sumie ile osób, tyle opinii. Kiedy ja powiedziałam w rodzinie, że płytki z cegły kładę właśnie tam, to się niektórzy przeżegnali, nie wiedząc, co mam w ogóle na myśli. Takie coś starczy ukryć za szklaną powłoką i już mamy świetne rozwiązanie. No i można dać dodatkowo ledowe lampki. To to już będzie całkiem dobrze wyglądać, nie sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez hapoy dnia 2024-01-16, 12:38, w całości zmieniany 2 razy
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2021-06-06, 18:26    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Nie bagatelizuj sprawy akcesoriów kuchenny, bo bez nich użytkowanie kuchni będzie o wiele trudniejsze, a tak można wybrać parę na PrymusAGD
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-05-11, 13:50    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Macie cegłę w kuchni na ścianie? Jak spisuje się ten materiał? Very Happy Dajcie znać, bo poważnie się nad nią zastanawiam.
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 282

Post2023-10-28, 12:15    Kuchnia - jak urządzić? Odpowiedz z cytatem
Polecamy zainwestowanie w nowoczesny stół. My kupiliśmy nasz na https://direct2home.pl/stoly i to prawdziwy majstersztyk. Kiedy go zobaczyliśmy, wiedzieliśmy, że to musi być on. Minimalistyczny design, połączony z solidnym wykonaniem, tworzy niesamowity efekt. Stół jest wygodny, a jednocześnie zachwyca elegancją. Kuchnia stała się teraz sercem naszego domu, gdzie spędzamy wiele wspaniałych chwil z rodziną i przyjaciółmi.
Strona główna forum » Hydepark » Kuchnia - jak urządzić?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm