pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Kuipuję sprzęt Audio-Video

Kuipuję sprzęt Audio-Video

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Emilka48





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-22, 18:40    Kuipuję sprzęt Audio-Video Odpowiedz z cytatem
Mam szybkie pytanie, liczę na równie szybką odpowiedź. Czy ktoś z was zna jakiś dobry internetowy sklep audio video? Bo zostało mi troche pieniędzy z remontu który wyszedł nadspodziewanie tanio i chciałem sobie umilić życie w nowym mieszkanku jakimś ciekawym sprzętem grającym. Nie chcę żadnych tanich marek, wolę coś droższego co posłuży mi na dłuższe lata. Problem w tym że nie orientuję się w sklepach a chcę zasięgnąć jeszcze z konsultatem opinii co by na moim miejscu wybrał. Z góry dizęki za odpowiedź Smile
Reklamy
basiak





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-30, 09:01    Kuipuję sprzęt Audio-Video Odpowiedz z cytatem
a ile Ci mniej więcej kasy zostało bo ciężko powiedzieć co Ci polecać. Bo sprzęt audio drogi to może kosztować nawet paręnaście tysięcy złotych. Określ w jakich widełkach szukać. Myślę że w profesjonalnych sklepach będą Ci w stanie poradzić. Obojętnie czy to będzie sklep stacjonarny czy internetowy.
kapartoks





Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-08-01, 19:54    Kuipuję sprzęt Audio-Video Odpowiedz z cytatem
Witam,
Dobry sprzęt najlepiej poszukać w sklepach stacjonarnych lub od maniaków elektronicznych, którzy złozą zaawansowaną konstrukcje;) Jest też kilka sklepów internetowych, które oferuj sprzęt naprawdę wysokiej jakości.
polcia





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-08-02, 13:01    Kuipuję sprzęt Audio-Video Odpowiedz z cytatem
Zawsze można też popatrzeć na allegro, może akurat trafi się jakaś dobra okazja na zakup takiego sprzętu. W końcu na tym portalu aukcyjnym sprzedaż prowadzą również firmy, a nie tylko indywidualni sprzedawcy. Na pewno można dostać tam nowy sprzęt audio. Pytanie tylko czy akurat teraz znajdziesz tam coś ciekawego. Myślę, że warto rzucić okiem i poprzeglądać oferty.
derslaws78





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-03, 08:19    Kuipuję sprzęt Audio-Video Odpowiedz z cytatem
Może lepiej udać się do MM albo innego sklepu gdzie znajdziesz taki sprzęt w miarę możliwości? Najlepiej w sumie by było wybrać konkretny model na internecie poczytać trochę o nim może na jakimś forum do ego przeznaczone? Co potrzebujesz masz jakieś kino domowe blu rey nie wiem jakiś amplituner czy coś w tą deseń może to nam ułatwi pracę?
Emilka48





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-08-05, 22:19    Kuipuję sprzęt Audio-Video Odpowiedz z cytatem
A tak zdecydowałam, że wybrałam się razem z moim chłopakiem do tego co podpowiadaliście mi sklepu stacjonarnego. Wszystkiego się dowiedzieliśmy zrobiliśmy odpowiedni wywiad z doradcą klienta..Ku waszemu zaskoczeniu jednak nie kupiliśmy na placówce tam w sklepie tylko wybraliśmy jednak sklep internetowy on - line bo ceny tam są o wiele niższe i można znaleźć dobre rabaty - ten sklep: http://www.sklep.bestaudio.pl.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-10-15, 18:58    Kuipuję sprzęt Audio-Video Odpowiedz z cytatem
Ja szukałam tez czegoś markowego a stanęło na rodzimej Mancie. Chodzi o telewizor http://www.agito.pl/telewizor-manta-40-led4001-pl-1007777-1007777/pd/DXQ6TMBBM/ - tani a równie funkcjonalny co droższe urządzenia. Manta ma coraz lepsze opinie o telewizorach, ale i innych sprzętach na rynku, serwis. Nie ma chyba więc sensu przepłacać?
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2015-10-29, 11:08    Kuipuję sprzęt Audio-Video Odpowiedz z cytatem
EURO-AGD bo tam mają dobre kredyty na zakup. Na miejscu sprawdzam sprzęt.
Strona główna forum » Hydepark » Kuipuję sprzęt Audio-Video
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm