pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Kupno apartamentu nad morzem pod wynajem.

Kupno apartamentu nad morzem pod wynajem.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2017-01-25, 10:16    Kupno apartamentu nad morzem pod wynajem. Odpowiedz z cytatem
a ja uważam że kupno apartamentu nad morzem pod wynajem to dobry pomysl. Od dłuższego czasu śledze ten temat bo sam jestem zainteresowany taka inwestycja. rozwazam cos takiego http://www.apartamentyrowy.pl/ Zależy mi na dostępie do morza (to najbardziej cenia sobie turysci) oraz wysokim standardzie.
Reklamy
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2017-06-26, 14:29    Kupno apartamentu nad morzem pod wynajem. Odpowiedz z cytatem
Generalnie to całkiem stabilna inwestycja, ale nie jest tania. W dużych miastach typu Gdańsk czy Warszawa powstaje teraz wiele inwestycji, która jest docelowo kupowana pod wynajem, a ekskluzywne mieszkania warszawa trafiają i tak do całkiem innej grupy klientów niż zwykłe mieszkania.
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2017-10-10, 15:57    Kupno apartamentu nad morzem pod wynajem. Odpowiedz z cytatem
Zakup takiego mieszkania pod wynajem to doskonały pomysł na dodatkowe dochody, a jeśli kupisz je na osiedlu Baltica Towers z widokiem na morze to na pewno nigdy chętnych na wynajem nie zabraknie, ceny mieszkań wcale nie są tam o dziwo wysokie Smile
Strona główna forum » Nieruchomości » Kupno apartamentu nad morzem pod wynajem.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm