pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Kurier do kancelarii prawnej

Kurier do kancelarii prawnej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2015-07-15, 12:44    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
Prowadzę wraz ze wspólnikami kancelarie prawną. Od jakiegoś czasu rozszerzyliśmy nasze usługi i usługujemy klientów z innych regionów niż nasz. Co za tym idzie, wiele dokumentów jest wysyłanych do klientów. Do pewnego czasu, kiedy jeszcze mieliśmy praktykanta, robił to on wysyłając wszelkie dokumenty za pośrednictwem poczty. Teraz sami nie mamy na to czasu, dlatego szukamy jakiegoś rzetelnego kuriera, który jest w stanie dostarczyć dokumenty do klienta w ciągu jednego dnia roboczego. Dodatkowo dobrze by było jakby można było wszystko załatwić przez Internet, zaoszczędziłoby to nam naprawdę sporo czasu.
Reklamy
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2015-07-16, 09:49    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
Co to dostarczenia przesyłki w jeden dzień, to teraz każdy kurier to robi, więc z tym nie powinno być z tym żadnego problemu Smile
pankran





Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 22

Post2015-07-17, 11:41    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
Ja w swojej firmie korzystam z usług protalu http://www.wysylajtaniej.pl/ Mnie też zależało na tym, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu, by go nie marnować na stanie w kolejkach na poczcie. Taki portal jest dobrym rozwiązaniem, bo w kilka minut nadajesz paczkę i robisz wszelkie płatności. Natomiast później zostaje ci tylko wydanie paczki kurierowi następnego dnia.
Julusia





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 11

Post2015-07-20, 11:49    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
Ja tak jak pankran, też korzystam z wysyłajtaniej, tyle, że głównie z przesyłek zagranicznych. Ich oferta cenowa jest bardzo konkurencyjna, głównie dlatego zdecydowałam się na początku na skorzystanie z ich usług. Co do czasu dostarczenia przesyłki, ja głównie wysyłam do Niemiec, trwa to ok. 2 dni Tak jak to wyżej zostało napisane, wszystko jest załatwiane u nich drogą internetową, więc nie musisz nigdzie chodzić i dodatkowo załatwiać.
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2015-07-21, 07:50    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
Dzięki bardzo za informacje. Przeglądam ofertę na stronie, rzeczywiście fajnie to wychodzi, zwłaszcza w przypadku k-ex. Dla nas przede wszystkim plusem jest nasz zaoszczędzony czas.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-08-01, 13:28    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
Szukajcie w takim razie pewnego kuriera, bo przeważnie to olewacze.
iwaniuk82





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 22
Miasto: GB

Post2015-11-17, 21:53    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
No nie da się ukryć, że masa kurierów teraz działa na pełnej parze i w jeden dzień potrafią przesyłki dostarczać (z drobnymi wyjątkami). Istotne jest, żeby przesyłki trafiały na czas, wszystko było w dobrej cenie, a kontakt z firmą nie był przykrym obowiązkiem (jeśli coś pójdzie nie tak). Z mojej strony mogę spokojnie polecić usługi DHL-u. Oferta dla klientów - http://dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl/business-customers/offer/become-a-customer.html prezentuje się elegancko, więc jak na potrzeby kancelarii, to chyba idealny dostarczyciel.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 17:13    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
To musi być bardzo odpowiedzialna osoba.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-07-28, 13:16    Kurier do kancelarii prawnej Odpowiedz z cytatem
A sprawdzałeś może tą usługę https://www.globkurier.pl/przesylki-info/kurier-pocztex-cennik-uslugi.html ? Jest to połączenie Poczty Polskiej ze specjalnym modułem śledzenia przesyłek. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo kurier odbiera od nas paczkę, która pózniej możemy śledzić już od samego początku. Sprawdza sie to zarówno dla osób, które wysłały przesyłke jak i dla tych, które mają odebrać przesyłke. Sam korzystam z tej usługi i jestem bardzo zadowolony.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Kurier do kancelarii prawnej
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm