pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Leasing

Leasing

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
tomeknowakowski





Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 9
Miasto: Oleśnica

Post2014-10-29, 15:04    Leasing Odpowiedz z cytatem
Jak to jest z tym leasingiem, dają każdemu kto chce i ma firmę i kase aby zapłacić procent od auta czy trzeba spełniać określone kryteria?

Pytam, bo znajomy ma świeżą firmę, która jeszcze za bardzo nie wykazuje dochodów i ma dostać na leasing 2 samochody, jednego busa i jeden osobowy trochę się zdziwiłem jak się dowiedziałem.

Ktoś wie jak to z tym leasingiem jest?
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2014-10-29, 15:11    Leasing Odpowiedz z cytatem
Hej,

Z tego co się orientuje daja każdemu kto ma firmę.

pozdro
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2014-10-31, 14:03    Leasing Odpowiedz z cytatem
Serio ? Nie wydaje mi sie... przeciez to ze masz firme nie znaczy ze zarabiasz ?
finansowyswiat.eu





Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 5

Post2015-01-12, 11:27    Leasing Odpowiedz z cytatem
Leasingu nie dostanie każda firma.
Firmy leasingowe nie pracują charytatywnie, angażują własne środki w każdą umowę i ponoszą w związku z tym określone ryzyko, za ryzyko trzeba odpowiednio zapłacić.
Jak firma młoda nie ma historii to ryzyko większe i leasing droższy, jak klient widnieje w którymś z rejestrów to też ryzyko znacznie wyższe i jeżeli się da zrobić to będzie pewnie drożej.
Firmy o udokumentowanej dobrej kondycji mają znacznie lepsze warunki i większy wybór dostępnych ofert.
longin.wozniak





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 20
Miasto: Kostrzyn Wielkopolski

Post2015-02-02, 15:43    Leasing Odpowiedz z cytatem
trzeba udokumentować wpływy, nie ma łatwo Smile bank nie będzie ryzykował
pawel-gawlak72





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 16

Post2015-02-02, 16:02    Leasing Odpowiedz z cytatem
Jak z każdym kredytem, musi być zdolność.
Jolka81





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 6

Post2015-04-15, 19:34    Leasing Odpowiedz z cytatem
Na pewno leasingu nie dają każdemu, ale jest o niego o wiele łatwiej niż o kredyt. Warto trochę o tym poczytać na WeźLeasing jest spora baza wiedzy na temat leasingu.
robenio2x





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-05-04, 14:22    Leasing Odpowiedz z cytatem
Jolka81 napisał:
Na pewno leasingu nie dają każdemu, ale jest o niego o wiele łatwiej niż o kredyt. Warto trochę o tym poczytać na WeźLeasing jest spora baza wiedzy na temat leasingu.

Jak ja brałem samochód w leasing to faktycznie bardzo dużo rzeczy czytałem na ten temat właśnie na tej stronie - wezlysing. Jedyna dobra w necie i ona mi się faktycznie podoba Smile Tam jest bardzo dużo cennych informacji, których od normalnych sprzedawców takich typowych mietków nie można nawet uzyskać..Oni tylko robią tak by wyjść na swoje i żeby właśnie tylko im dać zysk.


Zakupy artykułów do domu, to najczęściej wykonywane sprawunki http://dompiekniedobrany.blog.pl/2015/02/24/zakupy-sprzetu-gospodarstwa-domowego/ jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać zapraszam na bloga

Ostatnio zmieniony przez robenio2x dnia 2015-06-30, 07:49, w całości zmieniany 1 raz
hryzantema





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-14, 07:24    Leasing Odpowiedz z cytatem
Trzeba uważać jak się bierze samochód w leasing..Trzeba bardzo dokładnie i gruntownie czytać wszelkiego rodzaju umowy, które po prostu zawierają masę kruczków. Często są one niezrozumiałe dla zwykłego człowieka. Warto się odwołać do jakiejś specjalistycznej literatury i z niej korzystać.
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-05-21, 10:47    Leasing Odpowiedz z cytatem
w Idea banku można dostać samochód w leasingu już w pierwszym dniu jej działalności http://www.ideabank.pl/leasing wiadomo, że nie każda firma się kwalifikuje , ale decyzja o przyznaniu jest bardzo szybka. nie ma zbędnych formalności, zaswiadczeń z ZUSu, jak dla mnie fajna opcja, będę rozważać za niedługo Smile
oneDolar





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-21, 16:38    Leasing Odpowiedz z cytatem
Czy to każdy może dostać samochód na leasing czy trzeba mieć założoną jakąś działalność ? Jak to jest ? Może mi ktoś powiedzieć czy nikt by takiej informacji nie posiadał właśnie Smile Ja bym się chciał tej jednej rzeczy dowiedzieć i chciałbym po prostu mieć wiedzę na ten temat Very Happy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-01-27, 14:26    Leasing Odpowiedz z cytatem
Ja do swojej firmy wzięłam w leasing Opla Insignia. Uważam, że to leasing jest lepszym rozwiązaniem, niż kredyt i w dodatku tańszym. Tutaj http://opel.autozoliborz.pl w Warszawie znalazłam promocję na tego Opla w leasingu.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-02-01, 17:08    Leasing Odpowiedz z cytatem
Leasing to dla firm wygodne rozwiązanie.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-09-24, 15:44    Leasing Odpowiedz z cytatem
Czy wynajem długoterminowy jest korzystniejszy od leasingu?
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2021-04-14, 08:00    Leasing Odpowiedz z cytatem
Dla mnie bez znaczenia jest to, czy mam wziąć kredyt, czy leasing, bo i tak nie zrobię niczego bez takiego https://doradcafinansowy-bydgoszcz.pl/ekspert-finansowy-swiecie/ pośrednika. Kiedyś wpakowałam się w taki problem, że to głowa mała. I ledwo z niego wyszłam. Dlatego teraz wolę się konsultować.
Strona główna forum » Kredyty » Leasing
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm