pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Łóżko i materac do sypialni - jakie?

Łóżko i materac do sypialni - jakie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2018-02-02, 10:50    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Jakie łóżko i materac wybrać do sypialni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Reklamy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2018-02-03, 11:41    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli zależy Ci, aby łóżko było nie tylko wygodne, ale i stylowe, to wybierz tapicerowane. Są eleganckie i pasują niemal do każdej sypialni. Co do materaca, to może piankowe? Są bardzo komfortowe, zwłaszcza te z pianki termoelastycznej. W Poznaniu warto zajrzeć do Blackart Poznań, mają tam takie łóżka i materace, robią niemałe wrażenie, a wykopanie jest bez zarzutu.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-04-09, 06:50    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
W sklepie pod adresem www http://lozka.net.pl/ znajdziecie świetną ofertę łóżek. Cenowo wypadają dużo lepiej od konkurencji i myslę, że i jakością od nich nie odstają więc kupując tutaj zaoszczędzicie kilkaset złotych, które bęzdziecie mogli wydać na coś innego. Polecam!
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-04-10, 09:47    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
uwielbiam materace z pianką termoelastyczną! Przy moich bólach kręgosłupa taki materac to zbawienie! Tak polubiliśmy nasze łóżko, że spędzamy w nim znacznie więcej czasu niż przed zmianą materaca. I pojawił się kolejny wydatek. Sypialnia okazała się zby słoneczna i zdecydowaliśmy się na montaż rolet z falbanką, by w ciągu dnia można było spokojnie odpoczywać sypialni.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2019-02-06, 18:41    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Mnie bardzo podobają się łóżka tego typu https://wygodnelozka.pl/88-lozka-chesterfield . Są całkowicie w moim guście i gdybym teraz urządzała sypialnie wybrałabym taki model. Podobają mi się meble z nutką elegancji. Oprócz fajnego wyglądu, łóżka te są solidne i trwałe a to dość istotne.
sally78





Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 79

Post2019-02-26, 09:44    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
do sypialni polecam również kominek elektryczny, tutaj http://www.kominki-elmes.pl/kominki-elektryczne-pl.html macie duży wybór kominków elektrycznych. Nie trzeba go kontrolować i czyścić, jest automatyczny i wygodny Smile POLECAM
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2019-03-31, 18:50    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Materac twardy jasny najzdrowszy.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2019-08-24, 15:06    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Sama rama nie jest tak ważna, jak materac. My długo szukaliśmy tego najodpowiedniejszego. Zdecydowaliśmy się na materac sovea, głównie za komfort. Nie jest to materac najtańszy, lecz cena i tak jest bardzo korzystna. Jakościowo jest on bardzo dobrze wykonany, dzięki czemu posłuży przez lata.
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-05-11, 14:03    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Jestem na etapie urządzania sypialni marzeń - miejsca do odpoczynku z prawdziwego zdarzenia! Zamierzam wyposażyć to pomieszczenie w produkty bardzo dobrej jakości, a łóżko to przecież podstawa. Polećcie proszę dobrze wyposażone sklepy z łóżkami?
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 106

Post2022-10-21, 13:51    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że wiele przydatnych informacji na temat tego jakie materace na łóżko sypialniane można znaleźć na stronie tego portalu fdm.pl. Poleciła mi to miejsce moja koleżanka gdy miałam dylemat odnośnie zakupu nowego materaca i z ich pomocą udało mi się wybrać najlepszy produkt. Myślę że i wy nie będziecie mieć z tym problemu.
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 292

Post2023-06-18, 09:56    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio zabrałam się za urządzanie pokoju dla moich dzieci. Jednak napotkałam pewien problem - pokój jest naprawdę mały. Zaczęłam szukać rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić miejsce, i wpadłam na pomysł łóżka rozsuwanego. Podczas moich poszukiwań natrafiłam na stronę https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewniane_Lozka-pietrowe_Lozka-pietrowe-wysuwane-260.html gdzie znalazłam kilka ciekawych propozycji łóżek rozsuwanych. Jednak jestem niezdecydowana, na który model się zdecydować. Czy ktoś z Was korzystał już z łóżek rozsuwanych? Jakie macie doświadczenia? Proszę o Wasze rady!
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 57

Post2024-03-25, 16:23    Łóżko i materac do sypialni - jakie? Odpowiedz z cytatem
Sam także planuję zakup nowego łóżka podwójnego, szczególnie zwracam uwagę na materiały użyte do jego produkcji. Czy ktoś mógłby polecić łóżko kontynentalne z linii MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/17? Jestem ciekawy Waszych doświadczeń z tymi produktami. Zakup łóżka jest dla mnie bardzo ważny, chcę kupić raz a dobrze.
Strona główna forum » Hydepark » Łóżko i materac do sypialni - jakie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm