pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Małogabarytowe stacje transformatorowe

Małogabarytowe stacje transformatorowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2014-11-27, 09:29    Małogabarytowe stacje transformatorowe Odpowiedz z cytatem
Myślę, że temat na czasie, więc może pomyśleć nad biznesem związanym z prądem właśnie? Takie małe stacje, ale i dużej mocy transformatory dostarcza potężna firma, znana w Europie i na świecie SGB. W Polsce sporym zainteresowaniem cieszą się ich produkty z racji jakości i technologii wykonania. Mają tez transformatory olejowe, niezawodne nawet w warunkach zwiększonego ryzyka (pożaru itp.).
Reklamy
brad





Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 11

Post2014-12-02, 16:43    Małogabarytowe stacje transformatorowe Odpowiedz z cytatem
Pierwsze słyszę o tej firmie.
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2014-12-08, 10:40    Małogabarytowe stacje transformatorowe Odpowiedz z cytatem
Do czego służą takie stacje ?
longin.wozniak





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 20
Miasto: Kostrzyn Wielkopolski

Post2015-02-02, 15:29    Małogabarytowe stacje transformatorowe Odpowiedz z cytatem
To są te maszynki które się wykorzystuje przy imprezach masowych w plenerze? Dobrze rozumuje? Czy są w pełni stacjonarne.
pawel-gawlak72





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 16

Post2015-02-02, 16:07    Małogabarytowe stacje transformatorowe Odpowiedz z cytatem
Nie wydaje mi się, żeby chodziło o to.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Małogabarytowe stacje transformatorowe
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm