pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Maszyny cnc

Maszyny cnc

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2019-10-14, 11:53    Maszyny cnc Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z Was jest dobrze rozeznany, jeżeli chodzi o maszyny cnc? W najbliższym czasie frezarki kupię do swojego małego zakładu, jednakże przydałaby się wiedza kogoś bardziej obeznanego, kto byłby w stanie pomóc mi zweryfikować dokładnie stan technicznych maszyn.
Reklamy
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2021-02-28, 15:26    Maszyny cnc Odpowiedz z cytatem
Zaginarki do blach oraz inne maszyny do obrobki blach można kupić w https://polsver.pl/. Rozwiązanie jak dla mnie naprawdę bardzo fajne i praktyczne, maszyny pozwalające na swobodbą pracę na różnych materiałach. Dobre jest to, że osiagniemy 100% powtarzalności przy wykonywaniu różnego rodzaju elementów
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-05-29, 12:17    Maszyny cnc Odpowiedz z cytatem
Czy jest tutaj ktoś, kto zainwestował w Automatyczny Dystrybutor Narzędzi? Chciałbym szczerze powiedzieć, że jesteśmy miło zaskoczeni, jak to urządzenie znacząco poprawiło efektywność naszej firmy. Przede wszystkim nasi pracownicy już nie tracą czasu na szukanie narzędzi. W dodatku, współpracujemy z renomowaną firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu takich urządzeń. Mamy zamiar zainwestować w kolejne urządzenie, aby jeszcze bardziej usprawnić nasze przedsiębiorstwo. Zachęcam do dyskusji osoby, które zastanawiają się nad zakupem takiego urządzenia.
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Maszyny cnc
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm