pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » MLM - Marketing sieciowy

MLM - Marketing sieciowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-07-19, 12:22    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Co myslicie o MLM ? Warto się w to angażować i inwestowac pieniadze ? Piszcie jakie macie doświadczenia z piramidami ?
Reklamy
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2013-07-21, 09:01    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Nie od razu to piramidy. Obecnie przez mlm idzie masa towarów. A branża robi milionowe obroty. Jestem w jednej z nich. Tu nawet laikowi mogę zapewnić pierwszą wypłatę na poziomie minimum 1200 zł. I to praktycznie bez większej pracy. Oczywiście mowa o pracy w wolnej chwili w domu.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2013-07-29, 11:05    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Warto tylko trzeba miec szczescie. Musisz trafic w odpowieni moment zeby wejsc i wyjsc. Powodzenia.
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2013-09-02, 07:23    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
dokładnie. Z odrobiną szczęścia może Ci się powieść! Wink
mrkiniu





Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 3

Post2013-10-03, 08:37    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
MLM to biznes jak każdy inny.
W Polsce jednak MLM kojarzony jest albo z piramidą, albo z wciskaniem ludziom jakiegoś towaru.

MLM to system marketingowy, oby na nim zarobić musisz najpierw zrozumieć plan marketingowy firmy, możliwości jakie daje Ci firma, a potem musisz przedstawić ten plan innym osobą.

Pamiętaj, nie sprzedajesz swoim partnerom biznesowym towaru!!!
Uczysz ich jak działa plan marketingowy firmy i oczywiście sam korzystasz z produktów, które oferuje dana firma.

Mogę Ci przedstawić taki plan jednej z takich firm, z którą współpracuję.
Firma sprzedaje produkty codziennego użytku, które i tak każdy z nas kupuje systematycznie, więc biznes jest bardzo prosty w prowadzeniu.

Odezwij się do mnie na PW jeśli jesteś zainteresowany.
staromodny





Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-08, 15:18    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Mi się wydaje, że szkoda czasu na MLM. Wiele osób twierdzi, że zainwestowało i poświęciło wiele, a zyski były marne. Nie mniej jednak, jeśli ktoś chce to można próbować.
Wojciech C.





Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 8

Post2013-10-09, 20:43    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Myślę że warto by myśleć w ten sposób że jeśli podejmujesz decyzję to wchodzisz i działasz, działasz, działasz aż nie będzie kasy.
Oczywiście najpierw warto wybrać dobry biznes. Sam wiem po sobie że wejście po to by coś chwile podziałać i przestać jest bez sensu. Szkoda czasu i pieniędzy.
Zarobić się da jednak trzeba pamiętać że zarabia bardzo mało osób w stosunku do tych co chcą zarabiać.
jagodka





Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 25

Post2014-05-10, 16:11    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Wojciech C. napisał:
Myślę że warto by myśleć w ten sposób że jeśli podejmujesz decyzję to wchodzisz i działasz, działasz, działasz aż nie będzie kasy.
Oczywiście najpierw warto wybrać dobry biznes. Sam wiem po sobie że wejście po to by coś chwile podziałać i przestać jest bez sensu. Szkoda czasu i pieniędzy.
Zarobić się da jednak trzeba pamiętać że zarabia bardzo mało osób w stosunku do tych co chcą zarabiać.


dokładnie działasz działasz działasz aż będzie sukces inaczej to bez sensu jest.
no i oczywiście muszą przypasować nam produkty.
bo jak można polecać w coś co sie samemu nie wierzy.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2014-05-13, 15:51    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
MLM to takie firmy jak FM Group, Oriflame, Avon, Betteware - i można by mnożyć. Są znane i odniosły sukces nie tylko lokalnie, ale i globalnie. Popatrzcie w zestawienia finansowe.
jagodka





Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 25

Post2014-06-16, 22:54    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
onedollarman napisał:
MLM to takie firmy jak FM Group, Oriflame, Avon, Betteware - i można by mnożyć. Są znane i odniosły sukces nie tylko lokalnie, ale i globalnie. Popatrzcie w zestawienia finansowe.


dokąłdnie. tylko wymaga to zaangażowania. chociaż w sumie co nie wymaga zaangażowania hmmm?
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2014-12-13, 18:56    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Dobry unikalny produkt na skalę światową gwarantuje nam zawsze sukces. Jestem w tylko jednym mlm i tylko ten polecam. Oparty na najnowszym osiągnięciu medycyny. Tu zadbasz o zdrowie w sposób szczególny. No i łatwość budowy biznesu gwarantuje Ci super dochód. Poczytajcie - lamininazdrowie
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2014-12-30, 18:13    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
jagodka napisał:
onedollarman napisał:
MLM to takie firmy jak FM Group, Oriflame, Avon, Betteware - i można by mnożyć. Są znane i odniosły sukces nie tylko lokalnie, ale i globalnie. Popatrzcie w zestawienia finansowe.


dokąłdnie. tylko wymaga to zaangażowania. chociaż w sumie co nie wymaga zaangażowania hmmm?


Przy minimalnym zaangażowaniu jest szansa dorobić parę stówek miesięcznie, głównie sprzedając te produkty wśród znajomych. Ale jak ktoś się poświęci budowaniu bazy klientów to mogą być to większe pieniądze.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2014-12-30, 21:05    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Sama sprzedaż daje jakieś tam pieniądze, ale główny dochód to ze struktury. Ja zajmuję się tylko budową biznesu, bez handlu, polecania i zapraszania. Po prostu dopracowałem to na perfekt i ten biznes wypali każdej osobie , oczywiście na moich podpowiedziach. Nie jestem jakimś guru, ale przetestowałem wszystko co możliwe i teraz sam wiem co działa i dla czego. No i produkt, w tym wypadku unikalny, połowę roboty robi za mnie. Oby wszystkie te biznesy były takie.
wojciech_k28


Audi
A3

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 4
Miasto: Wrocław

Post2015-01-15, 09:41    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Unikalność produktów przede wszystkim, wtedy można naprawdę zarobić.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-05-24, 07:08    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Tu mamy coś ciekawego co istnieje na rynku ponad 40 lat. Firma - NSP- opisałem ją tu - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com
Strona główna forum » E-biznes » MLM - Marketing sieciowy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm