pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Młodzi Polacy mają problemy z długami

Młodzi Polacy mają problemy z długami

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2013-06-14, 06:51    Młodzi Polacy mają problemy z długami Odpowiedz z cytatem
Reklamy
iwchiebroker
Gość







Post2013-06-14, 06:51    Młodzi Polacy mają problemy z długami Odpowiedz z cytatem
Redukcja długów, czyszczenie BIK Chcesz: podnieść swoją zdolność kredytową zmniejszyć raty kredytów zawiesić spłatę rat umorzyć odsetki karne ...a także chcesz pozbyć się komornika chcesz wyczyścić rejestry BIK, BR masz problem z długami wpadłeś w pętlę kredytową nie radzisz sobie z kredytami nie wiesz jak sobie pomóc WIĘCEJ INFORMACJI : http://iwchi.ebrokerpartner.pl/kredyty,cod
Bartek
Gość







Post2015-09-04, 08:21    Młodzi Polacy mają problemy z długami Odpowiedz z cytatem
Po prostu kredyty bywają niebezpieczne, ja polecam ze swojej strony kredyty w profesjonalnych bankach, gdyż tam są najlepsze warunki. A jeżeli ktoś ma problem z BIKIEM? Nic straconego, wystarczy go wyczyścić. Tak, to jest możliwe. Jak? Zapraszam po więcej pytań tutaj: http://czyszczeniebiku.pl/
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-09-08, 13:03    Młodzi Polacy mają problemy z długami Odpowiedz z cytatem
Problem długów może dotyczyć wszystkich, nie tylko młodych. Jeśli bierzemy je nierozważnie, mogą nam zepsuć życie na ładnych parę lat...
Krakus





Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 5

Post2015-10-09, 13:47    Młodzi Polacy mają problemy z długami Odpowiedz z cytatem
Jest to smutny znak naszych czasów.
kingadul





Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 5

Post2015-10-09, 13:55    Młodzi Polacy mają problemy z długami Odpowiedz z cytatem
Ja ogólnie widzę też po swoich znajomych ilu z nich jest zakredytowanych. masakra.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-03-09, 13:39    Młodzi Polacy mają problemy z długami Odpowiedz z cytatem
Coś w tym jest...a myślicie, że można pozbyć się długów na przykład sprzedając coś w lombardzie jak tutaj? Przynajmniej szybko można dostać gotówkę prawda?
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-03-10, 21:52    Młodzi Polacy mają problemy z długami Odpowiedz z cytatem
Brak pracy, brak wiedzy, brak woli zmiany swych przyzwyczajeń. Brak chęci nauki. Popatrzcie - masa ludzi ma internet a w nim sporo możliwości zarabiania. A zajmują się tym nieliczni, czemu tak jest ? Brak wiary i wiedzy. Popatrzcie na moją stronę , kto chce to znajdzie to co będzie mu pasować - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Konkretne-zarabianie.htm
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Młodzi Polacy mają problemy z długami
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm