pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Monitoring ruchu do ogródka piwnego?

Monitoring ruchu do ogródka piwnego?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2016-05-30, 11:24    Monitoring ruchu do ogródka piwnego? Odpowiedz z cytatem
Jestem właścicielem dobrze prosperującego lokalu w górach. Koło lokalu mam bardzo duży, ogrodzony ogródek piwny dla klientów. Problematyczne jest jednak to, że w nocy po zamknięciu lokalu, pijani gówniarze przeskakują przez płot i przesiadują na miejscu zostawiając po sobie nieporządek zazwyczaj. Nie podoba mi się to, a dla moich pracowników to dodatkowe zajęcie przy rozpoczęciu pracy. Chciałbym jakoś wyłapać kto tam tak często przesiaduje, i potwierdzić swoje podejrzenia odnośnie syna sąsiadów.
Reklamy
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2016-05-30, 11:56    Monitoring ruchu do ogródka piwnego? Odpowiedz z cytatem
kup sobie pan fotopułapkę z powiadomieniem sms. Skoro nie robią żadnej większej szkody, to bez kosztownego monitoringu CCTV zapewne się obejdzie, a taka foto-pułapka to świetna alternatywa.
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2016-05-30, 12:14    Monitoring ruchu do ogródka piwnego? Odpowiedz z cytatem
O a co to takiego są te foto-pułapki i na czym polega cały mechanizm działania takiego sprzętu?
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2016-05-31, 09:51    Monitoring ruchu do ogródka piwnego? Odpowiedz z cytatem
olaf napisał:
O a co to takiego są te foto-pułapki i na czym polega cały mechanizm działania takiego sprzętu?


no wie Pan co, ja zbyt wiele czasu nie mam żeby tutaj pisać, bo zaraz muszę wyjść. Aby było szybciej podeślę link do strony internetowej, na której zamawiam akcesoria myśliwskie.
http://spy-optic.pl/41-fotopulapki-i-mikrokamery to jest konkretnie odnośnik do bloga opisującego działania tych pułapek. Ale można tam również zamówić. Warto rozejrzeć się w temacie
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2016-05-31, 11:12    Monitoring ruchu do ogródka piwnego? Odpowiedz z cytatem
MaciekA napisał:
http://spy-optic.pl/41-fotopulapki-i-mikrokamery to jest konkretnie odnośnik do bloga opisującego działania tych pułapek. Ale można tam również zamówić. Warto rozejrzeć się w temacie


No dobrze i tak wystarczająco mi już Pan doradził. Dziękuje zatem bardzo i prawdopodobnie zastanowię się nad założeniem fotopułapki.
krepka





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 13
Miasto: Sandomierz

Post2016-08-18, 13:26    Monitoring ruchu do ogródka piwnego? Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie tego typu gadżetów to uważam, że powinniście zajrzeć na Sklep-seko.pl.
Znajdziecie tam ogromny wybór tego typu sprzętu w przyzwoitych cenach. Na dodatek czytałam w necie bardzo dobre opinie na ich temat. Warto sobie to sprawdzić Smile
kasio121





Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 4
Miasto: Wrocław

Post2016-08-21, 17:29    Monitoring ruchu do ogródka piwnego? Odpowiedz z cytatem
Tylko nie zapomnij oznaczyć terenu ze jest monitorowany. Trzeba informowac gości że są nagrywani.
A poza tym to dobry pomysl Smile
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-08-22, 07:26    Monitoring ruchu do ogródka piwnego? Odpowiedz z cytatem
zgadza się
Strona główna forum » Hydepark » Monitoring ruchu do ogródka piwnego?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm