pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ?

Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-12-18, 14:37    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Tak jak w temacie. Jakie pytania najczęściej padają na rozmowie o prace ? Jakie dostaliście najdziwniejsze pytanie, albo czym was zaskoczyli ?
Reklamy
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2012-12-21, 23:31    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Najczestsze pytania to wymienic swoje mocne i slabe strony i ile chciałbyś zarabiać.

Czesto pytaja tez o poprzednia prace.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-01-05, 17:01    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Czy woli Pan/i pracę w grupie czy samodzielnie?
Jaka była Pana/i największa porażka w dotychczasowym życiu zawodowym?
Do jakiego celu zmierza Pan/i w życiu zawodowym?
Jaką rolę pełni Pan/i w grupie?
Jaki osiągnął Pan/i w dotychczasowym życiu zawodowym największy sukces?
Na którym miejscu znajduje się praca w hierachii Pańskich wartości?
Co jest dla Pana/i najważniejsze w życiu?
Kim zamierza Pan/i być za 10lat ?
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2013-02-11, 10:37    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Bardzo często pytają dlaczego sie zrezygnowało z poprzedniej pracy i ile chce sie zarabiac.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2013-04-15, 10:17    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Jakie są Twoje słabości ?
Dlaczego powinniśmy Cię zatrudnić ?
Dlaczego chcesz z nami pracować ?
Jakie są Twoje cele ?
Dlaczego zmieniasz pracę ?
Z jakiej dotychczasowej pracy byłeś najbardziej usatysfakcjonowany ?
Co wyróżnia Cię spośród innych kandydatów ?
Jakie są trzy pozytywne rzeczy, które mógłby powiedzieć o Tobie ostatni szef?
George





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 3

Post2015-02-03, 14:54    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
pytanie o zainteresowania
Podanie konkretnej sytuacji i w jakiś sposób Ty byś sobie poradził
Kim jest dla Ciebie klient
Atmosfera w poprzedniej pracy
maroony





Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 4

Post2015-02-11, 10:02    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim zadają pytania odnośnie Twojej wcześniejszej pracy,Twoje obowiązki itp. Może również paść pytanie czy widzisz siebie w tej firmie za kilka lat. Oczywiście o słabe i mocne strony też często pytająWink
Dolores





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 9

Post2015-04-25, 16:42    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Najczęściej własnie pytają o to:
Co pomoże osiągnąć panu nasza firma?
niech pan opowie coś o sobie
Jak znalazł pan naszą firmę
Jakie opinie krązą o naszej firmie
Co pan robił do tej pory lub czy był pan zwolniony dyscyplinarnie. Jest dużo głupszych pytań ale sensu nie ma wywodzić się z nimi.


A jeśli chcecie wiedzieć, jak odpowiadać na takie i inne pytania, zapraszam serdecznie tutaj: http://zaradnastudentka.yolasite.com/ !!!

Ostatnio zmieniony przez Dolores dnia 2015-06-13, 11:31, w całości zmieniany 1 raz
Interaktiwe





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-29, 15:31    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Takie standardowe pytania na rozmowie rekrutacyjnej to jest ile by Pan oczekiwał wynagrodzenia na dane stanowisko. Dlaczego właśnie ta firma do pracy i tego podobne. Czasem też się mogą was zapytać czy jeszcze bierzecie udział w jakiś innych procesach rekrutacyjnych.


Moda w rozumieniu własnym to coś naprawdę ważnego https://zakupowoo.wordpress.com/2015/06/04/w-internecie-mozna-kupic-niepowtarzalne-wzory-butow/ jeżeli tak jak ja interesujecie się modą zapraszam na mojego bloga wszystkich zainteresowanych tym tematem

Ostatnio zmieniony przez Interaktiwe dnia 2015-06-27, 22:19, w całości zmieniany 2 razy
Grupix





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-10, 14:47    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Należy pamiętać, aby na rozmowie kwalifikacyjnej wypaść profesjonalnie, ale zarazem naturalnie. Nie pozwolić, aby rozmowa zamieniła się w przesłuchanie lub wzajemne odbijanie piłeczki. Starać się mówić wyraźnie i spokojnie.
adakol





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-29, 18:33    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Ja najczęściej spotykam się z pytaniami typu dlaczego ubiega się Pan o to stanowisko, dlaczego wybrał Pan naszą firmę, jakie są Pana mocne i słabe strony, jak widzi Pan swoją przyszłość za 10 lat, jakie wynagrodzenie by Pana satysfakcjonowało itd. Czyli takie standardowe, często powtarzające się pytania.
honorata





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-30, 08:02    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Na pewno takie pytania co się pojawią to o wcześniejsze doświadczenie zawodowe oraz na pewno o to ile by się chciało zarabiać. Jest to ciężkie pytanie bo akurat nie wiadomo jak je potraktować. W niektórych ofertach są widełki akie podane a w niektórych ofertach nawet tych widełek nie ma..
ulopez





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-16, 18:41    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
Ja najczęstsze jakie miałem to to, gdzie się widzę za x lat, jak wyobrażam sobie pracę w danej firmie, dlaczego chciałbym w niej pracować (wtf), powiedzieć coś o sobie, czasem ale rzadko o zainteresowaniach. Jeszcze chyba nie zdarzyło mi się coś z serii "proszę wymienić swoje 3 wady i 3 zalety".
septosanek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-17, 22:16    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
To takie typowe pytania HR Very Happy ja to się z takimi wielkimi firmami nie spotkałem. Jak chodziłem na rozmowy kwalifikacyjne to u prywaciarza zawsze dostawałem jedno klasyczne pytanie ile lat doświadczenia mam pan w zawodzie mechanika samochodowego. Krótka piłka i wszystko było jasne.
chodniczek657





Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 2
Miasto: Rzeszów

Post2015-06-27, 10:33    Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ? Odpowiedz z cytatem
często pytają o wynagrodzenie?
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Najczęstsze pytania na rozmowie rekrutacyjnej ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm