pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Najlepsza lokata na pół roku

Najlepsza lokata na pół roku

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2014-09-25, 09:56    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
Mam troche wolnej gotowki na pol roku i zastanawiam sie nad lokata. Znacie jakis bank gdzie oprocentowanie lokat na pol roku jest wyższe od inflacji?
Reklamy
lucky





Dołączył: 12 Wrz 2014
Posty: 13

Post2014-09-29, 13:42    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
witaj prezes, a nie lepiej te pieniądze szybciej rozmnożyć.? polecam Ci portal pożyczkolandia, tam pożyczając pieniądze ludziom zarabiasz, portal posiada gwarancję ochrony kapitału więc zapewnia nam komfort że nie stracimy naszych ciężko zarobionych pieniędzy.
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2014-09-30, 09:48    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
Prezes napisał:
Mam troche wolnej gotowki na pol roku i zastanawiam sie nad lokata. Znacie jakis bank gdzie oprocentowanie lokat na pol roku jest wyższe od inflacji?


Jak odliczyc podatek belki, to ciężko Ci będzie znaleźć taka lokatę.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2014-10-06, 11:30    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
Czasami banki robia rozne promocje na lokaty i konta oszczedniosciowe i wtedy oplaca sie wrzucic kase. Takie normalne lokaty, to strata zcasu.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-02-11, 08:12    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
Może sprawdź, co ma do zaoferowania tutaj - kraków mennica. Takie sztabki mogłyby być całkiem dobrą lokatą prawda?
Mariusz1234





Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 1

Post2016-05-05, 17:36    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
Witam.
Może taka porównywarka okaże się pomocna. Pamietam, że jak zakładałem lokatę dla siebie to skorzystałem z tej stronki.
http://lokatyonline.com

Pozdrawiam
katamiodu





Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 2

Post2016-05-10, 11:06    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
Polecam lokaty na 3miesiące. Posiadają bardziej korzystne oprocentowanie.
Najlepsza ze znanych mi lokat to 'Lokata Happy' na 4% w Ideabanku. Więcej informacji znajduje się w rankingu lokat.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-06-25, 22:47    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
W Twoim przypadku najlepiej sprawdzą się lokaty terminowe, coś takiego http://www.eurobank.pl/produkty,oszczednosci,lokata-terminowa,24,10.html Okresy lokat mają od 1 do 48 miesięcy, więc idealnie. Lepszej oferty nie znalazłem.
herki





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 1

Post2016-08-05, 11:55    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
owszem, lepsze są lokaty krótkoterminowe a nie takie na lata, ponieważ wówczas nie tracisz nic gdybyś chciał rozwiązywać lokatę, żadne odsetki itd. CI nie uciekną. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej lokaty to obecnie podobno idea bank ma najlepsze propozycje, ale dla pewności zerknij sobie na ten Rekin:ranking lokat - z pewnością wszystko Ci się wyjaśni Smile
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-08-27, 08:32    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
Od 40 % rocznie wzwyż. Zapewniony kontrakt do kilku lat. Szczegóły skayp - janubers1 Plus możliwość super biznesu.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-03, 10:47    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
40% zysku rocznie? Nie wierzę w takie cuda. Powiedz mi jakim sposobem się utrzymujecie skoro oferujecie tak wysoki zysk? To jest moim zdaniem po prostu niemożliwe. Większość banków oferuje lokaty bankowe z maksymalnym oprocentowaniem wynoszącym 10% a średnie oprocentowanie lokat wynosi ok 4% i to właśnie te lokaty są moim zdaniem najbezpieczniejsze. Zerknijcie sobie tutaj https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/ . Macie tu spis lokat Santander Consumer Bank, który moim zdaniem ma najkorzystniejszą ofertę lokat i znajdziecie tam również takie, które możecie założyć na 12 miesięcy.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2017-02-03, 19:20    Najlepsza lokata na pół roku Odpowiedz z cytatem
W internecie istnieje masę firm, biznesów, programów finansowych. I te 40 % to bardzo mało. Więcej na - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Od-czego-zaczynamy.htm
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Najlepsza lokata na pół roku
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm