pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Konta » Najlepsze konto wspólne- bez opłat

Najlepsze konto wspólne- bez opłat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-05-06, 18:46    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Witam,
Potrzebuje konta dla siebie i żony. Zależy mi na koncie wspólnym na zasadzie współwłasności, najlepiej darmowe, albo z mała oplata. Mozecie polecic jakis dobry bank ?
Reklamy
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-05-09, 21:06    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Chyba Inteligo ma takie konto, albo przynajmniej miało jakis czas temu Smile
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-05-12, 16:44    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Ostatnio widzialem reklame BGŻOptimy o koncie wspolnym oszczędnościowym, z oprocentowanie 6,5% w skali roku. Nie wiem jak wygladaja z oplatami, ale zawsze warto sprawdzic.
Gumri





Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 24

Post2013-10-09, 11:02    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Niestety ja nie polecam BGŻ, mam bardzo złe doświadczenia z tym bankiem. Fajne oferty mają Getin i Alior
whiteflag





Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-19, 13:27    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście w banku Alior są świetne oferty kont, więc polecam Smile
kluska33





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 24

Post2013-12-28, 13:02    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Sprawdzałam bgż optima i nie jest to konto dla dwojga. Jedyna opcja jaką mi dali to otworzyć jedno konto i upoważnić do niego drugą osobę, co i tak generuje koszty bo płaci się podwójnie za prowadzenie i karty. Ciężko znaleźć konto dla dwojga.
Gumri





Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 24

Post2014-01-25, 23:01    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Równie dobrą ofertę jak wspomniany wyżej Alior ma Getin Up.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2014-09-08, 21:05    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Konto ing w rankingach jest całkiem wysoko już od dłuższego czasu no i opinie tez są nie najgorsze, więc może ten bank wybrać?
kredytpolska





Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 9

Post2014-10-07, 19:07    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
magda906 napisał:
Konto ing w rankingach jest całkiem wysoko już od dłuższego czasu no i opinie tez są nie najgorsze, więc może ten bank wybrać?

ING przoduje w reklamie... niestety odnośnie kont tylko w niej. Z produktów reklamowanych przez bank godnym polecenia jest kredyt gotówkowy. Co do konta nie jest tak różowo.
Zdecydowanie lepsze są inne propozycje np. Meritum, Inteligo...
karrasa





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 1

Post2015-09-01, 10:00    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
O dzięki za polecenie!
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-09-12, 00:01    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie miałam wspólnego konta. Normalne osobiste mam w PKO http://produkty.pkobp.pl/konto-pko-banku-polskiego/pko-konto-za-zero więc pewnie, gdybym chciała wspólne, to najpierw poszłabym do nich popytać.
Kajetan





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-16, 08:26    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Ja mam złe doświadczenia z PKO i PKO SA, niby konta miały być darmowe, ale po pewnym czasie okazało się , że zaczynają się tam pojawiać jakieś opłaty i prowizje niewiadomo skąd i niewiadomo dlaczego;/ Po konsultacji z jednym i drugim bankiem okazało się, że zaczęli naliczać opłaty za przelew oraz pobieranie pieniędzy z bankomatów sieci euro net ;/ no to ciekawie wygląda to konto darmowe;/ masakra... po weryfikacji kilku banków i ich ofert dotyczących kont znalazłem bardzo dobrą ofertę w mbanku - konto internetowe jest w zasadzie za darmo, jeżeli co miesiąc mamy określone wpływy przynajmniej tysiąc i jak miesięcznie zapłacimy kartę za kwotę 200 zł., a to spokojnie do zrobienia, bo większość osób płaci kartąSmile
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2015-11-18, 05:00    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Zobacz sobie ofertę mBanku mają korzystne warunki, ja zmieniłem wbk na mbank i jestem bardzo zadowolony.

Ostatnio zmieniony przez ron dnia 2015-11-30, 11:55, w całości zmieniany 1 raz
michalina77





Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-19, 12:32    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Podbijam pytanie, tylko proszę, nie odsyłajcie mnie do stron banków, bo czasem praktyka to jedno a rzeczywistość jedno. Ja mam obecnie osobiste w wbk <30, tak jak i mój mąż. Ale niedługo magiczne 30 nam stuknie i bank zmieni nam "taryfę". Wolałabym nie zdawać się na nich, bo nie interesuje mnie cokolwiek byleby było.
Tak więc szukam konta wspólnego, z darmowymi przelewami przez internet, z opłatą do max. 10 zł (no ale najlepiej darmowe wiadomo), ewentualnie z jakimś pakietem gratisów - typu zwrot % za zakupy itd.
BlogerFinansowy





Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 5

Post2015-11-20, 12:29    Najlepsze konto wspólne- bez opłat Odpowiedz z cytatem
Zobacz 3 promocj e bankowe może Cię zainteteresują, http://www.50zlzakonto.pl/promocje-bankowe/2-najlepsze-promocje-listopada-gdzie-ulokowac-pieniadze/?forumpieniadz chyba nie musze dodac ze jak obije skorzystacie z tej samej promocj i bankowej to podwojicie zysk Smile potem jedna osoba moze zamknac konto bez konsekwencji
a jak chcesz darmow e konto to zobacz jak ja to robie http://www.50zlzakonto.pl/konto-ror/ktore-z-3-darmowych-kont-bankowych-wybrac-smart-mbank-t-mobile-ub/
Strona główna forum » Konta » Najlepsze konto wspólne- bez opłat
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm