pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Naprawdę porządny skuter

Naprawdę porządny skuter

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
augustus





Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 3

Post2014-04-29, 16:32    Naprawdę porządny skuter Odpowiedz z cytatem
szukam porządnego skutera, myślę nad Kawasaki J300, odpowiada mi przede wszystkim pod względem cenowym, bo w końcu ktoś pomyślał, że kupowanie skutera za ponad 40 tys. zł nie ma sensu, co sądzicie o tej maszynie? wart jest swojej ceny, która z konkurencją i tak jest zdecydowanie niższa?
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2014-04-30, 10:42    Naprawdę porządny skuter Odpowiedz z cytatem
To będzie Twój pierwszy skuter ?
adeliza





Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 8

Post2014-07-30, 17:52    Naprawdę porządny skuter Odpowiedz z cytatem
nie jestem pewna, czy nie widzialam go za trzydzieści z hakiem. Też o nim myślę. Mam chiński skuter, ale nie czuję się na nim dobrze, a mój chłopak uważa, że lepiej postawić na bardziej znaną markę.
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2014-08-22, 14:01    Naprawdę porządny skuter Odpowiedz z cytatem
adeliza napisał:
nie jestem pewna, czy nie widzialam go za trzydzieści z hakiem. Też o nim myślę. Mam chiński skuter, ale nie czuję się na nim dobrze, a mój chłopak uważa, że lepiej postawić na bardziej znaną markę.

moim zdaniem chińskie skutery to nie skutery Smile ich nawet nie biorę pod uwagę, w sumie to dobra zabawka dla dzieci, specjalna edycja Kawasaki J300 kosztuje z ABS 19,5 tys zł, w porównaniu z takimi BMW to naprawdę niska cena, a jakość ta sama
Strona główna forum » Motoryzacja » Naprawdę porządny skuter
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm